SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer 2

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 886059

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Od jutra zaczynam cykl z 250g mono i duzej puchy Cp Rodzice sie troche uspokoili i nie sprawdzaja mnie czy chodze na silke to bede mowil ze do kompla ide albo cos i normalnie cwiczyl trzeba sobie jakos radzic

Dawkowanie:
2x5g codziennie mono przez 25dni

nastepnie
9,5g codziennie Cp przez 35dni

Obedenie waga wynosi 66kg bic 38cm przedramie 29cm w pasie 75-74cm sila wacha sie w granicy 125kg na klate bf wynosi okolo 8%

Cele po 70dnich cyklu:
waga nie obachodzi mnie za bardzo bic40cm przedramie 31cm pas nie wiecej niz 75cm sila 135kg bf ponizej 10%


Zapisze sobie zaraz gdzies niumer strony i wroce tu po cyklu i sprawdze czy zalozenia udalo mi sie zrealizowac a teraz do kosciola pa :*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
lisek

kojot - powodzenia

ja zaczynam w środę!!

Zmieniony przez - MDRAGON w dniu 2006-03-26 11:46:24

Zmieniony przez - MDRAGON w dniu 2006-03-26 11:48:05

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1683 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20904
Lisek tak trzymaj! Jestesmy z Ciebie dumni!
Kojot trzymam kciuki, zycze powodzenia i duuzych przyrostow!

... Top Mass TEAM :) ...
,, Jak Boli To Rośnie "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
A teraz cos do neij zaczalem mowic i nagle zapomniaelm co chcialem i mi powiedziala ze to od odzywek ale zwala dobrze ze ja mam z tym luzik a nie tak jak kojot

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24166
Zawodny teraz wszystko będziesz miał przez odżywki,
zapomnisz czegoś - wina odżywek
spadnie ci coś - wina odżywek
itd. itp. więc lepiej pogadaj z mamuśką na temat odżywek i wytłumacz co to jest :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Spoko u mnie z tym luzik

Po prostu mowi ze jestem juz za duzy i przesadzam a ja jestem malutki ale ona mnie pamieta jak jeszcze niecale 3 lata temu mialem 56kg i wygladalem jak patyk a teraz 82kg mam, i w dodatku rozstepy sie robia


A jak sprzatla to zobacyzla u mnei na polce pol apteki wiec mysli ze ju zmnei po***alo ladnie a to tylko witaminy, jakies cynki magnezy, witamina c i inne takie tussipecty

Zmieniony przez - Zawodny w dniu 2006-03-26 12:50:00

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
Zawodny obglądnołem zdjęcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1683 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20904
E tam Zawodny bedzie dobrze! Ja tez ciagle jestem malutki w swoich oczach a wg. innych to tak samo jak u ciebie za duzy! Takie jest zycie pakera
! Pozdro for all!

... Top Mass TEAM :) ...
,, Jak Boli To Rośnie "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
Dajcie mi hasło do tego konta to powżucam całą muze, którą mam (techno i pełne albumy hip-hopowe)

Ja też mam od czwartku rekolekcje

Pozdro

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24166
Ja miałem od 15 ale środa czw piątek a wy tylko czw i pt?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tabele do ćwiczeń

Następny temat

Boli mnie:(

WHEY premium