SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

... nowy letni połamany SPAM

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123222

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wiadomo ze w walce wszystko wychodzi inaczej,tak samo jest ze stojka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ja to na początku myślałem że jestem jakiś wybitnie zdolny , wydawało mi się że purpurę to klepnę w 2 lata ... myk myk myk ... o co tyle zachodu ... a poteeem zostałem sprowadzony do parteru ... hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na purpurę już trzeba bardzo dużo umieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
BJ Penn zrobił czarny w 3 lata, więc się da

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak samo jak Caio Terra. Ale to nie znaczy, że my też
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Z Zabstyla nic nie będzie, cały czas na forum siedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
U mnie dużo zależało od nabrania pewności siebie. jak żem bardziej uwierzył w siebie to ogromny progres w 4 miechy zrobiłem, pomimo półrocznej przerwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Na glebie dużo daje sytuacja życiowa, jak jesteś rozluźniony to robisz progres, ale jak masz kupe stresu, stresów z tej czy innej strony, to już nie jest tak fajnie, a progresy da sie robic skokami, miałem przykład z kumplem który kilka lat dłużej ćwiczył ale przez to, że studia, sesja itp, a ja zap*****lałem jak nie mata to siłownia, to worek, to piłka nożna i go przegoniłem szybko.
Jak ktoś chce osiągnąć coś w tym sporcie to musi mieć poukładane życie, zresztą wystarczy posluchać wywiadów z brazolami, ile dało im mieszkanie na sali treningowej, fakt żarcie trzeba było skombinować ale dla nich to i tak o 90% problemów na głowie mniej i w pierwszych latach rozwoju bjj/mma w Brazylii kupa zawodników się wykreowała nie wiadomo skąd.
Także małolaty uczyć się żeby głowy były spokojne, dupy ruchac a sie nie zakochiwać i może coś z was będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do mnie pijesz?! Chcesz wyjsc na Ring?





































...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Ja jak już to wyjechac po rampie na wózku.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłka pod MMA

Następny temat

100 najlepszych nokautów

WHEY premium