rozgrzewka/rozciąganie
+skip A,B (w miejscu)
- Box squat
( niskie pudło, kąt między udem a łydką mniejszy niż 90stopnii, dynamicznie z zachowaniem techniki )
4x4 72,5/75/77,5/80kg
- Power clean
4x1 80kg Nowy Rekord !!
-Rwanie ze zwisu
4x2 55kg
-Martwy ciąg na prostych nogach
6/4/3/2/1 110/115/120/125/130kg
oraz bicie rekordu... 150kg
próbowałem jeszcze 160 ale nie dałem rady... potem wróciłem do 155kg ale też klapa... gdybym najpierw 155 to może może
+Szrugsy
3x10 90kg
rozciąganie
+skip A,B (w miejscu)
- Box squat
( niskie pudło, kąt między udem a łydką mniejszy niż 90stopnii, dynamicznie z zachowaniem techniki )
4x4 72,5/75/77,5/80kg
- Power clean
4x1 80kg Nowy Rekord !!
-Rwanie ze zwisu
4x2 55kg
-Martwy ciąg na prostych nogach
6/4/3/2/1 110/115/120/125/130kg
oraz bicie rekordu... 150kg
próbowałem jeszcze 160 ale nie dałem rady... potem wróciłem do 155kg ale też klapa... gdybym najpierw 155 to może może
+Szrugsy
3x10 90kg
rozciąganie
jak dla mnie to z 320/322cm z miejsca jedną ręką masz. Bo jeszcze zależy ile nad obręcz obiema dłońmi dałeś
Nogi "trochę" bolą, zobaczymy co będzie jutro rano