Wuchta - filmik fajny, Jarek musiał być
Też jestem zwolennikiem RAW ale IPF to dość prężna organizacja, nasi stoją w niej mocno i do tego zgodna z WADA więc warto promować
adzik - staram się
demol - no mam nadzieje że uda się utrzymać ten trend przez jakiś czas
push press - si
Hubert - "zrobiłbym w pół godziny" wierzę Ci
Ja niestety jestem cienki jak barszcz.
"szkoda stawów" - a mnie się wydawało ze sprzęt zmniejsza ryzyko kontuzji w stawach... (?)
adzik - no właśnie
MOC z nami
Zmieniony przez - BAMF w dniu 2010-05-26 21:45:56
Też jestem zwolennikiem RAW ale IPF to dość prężna organizacja, nasi stoją w niej mocno i do tego zgodna z WADA więc warto promować
adzik - staram się
demol - no mam nadzieje że uda się utrzymać ten trend przez jakiś czas
push press - si
Hubert - "zrobiłbym w pół godziny" wierzę Ci
Ja niestety jestem cienki jak barszcz.
"szkoda stawów" - a mnie się wydawało ze sprzęt zmniejsza ryzyko kontuzji w stawach... (?)
adzik - no właśnie
MOC z nami
Zmieniony przez - BAMF w dniu 2010-05-26 21:45:56
PROUD TO BE STEROIDS FREE
trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze



