SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BAMF - Niemiłe dobrego początki ... a potem będzie gorzej :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 109489

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5944
Takie treningi będą naprawdę niezłym przygotowaniem do walki w TS. Podziw dla Ciebie i trzymam kciuki oczywiście. Będzie moc coś czuję, jeżeli nie zaniedbasz treningów to będzie ciekawie.

Koniec BB, czas na TS :)
dziennik treningowy TS, aktualny plan http://www.sfd.pl/KingCold/dziennikTS/nowy_plan_str.46_-_walka_o_475kg_w_TS-t447020-s46.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Wuchta - to rodzinne u nas - w koncu liczy sie zelazo a nie przebieranie nogami.
Helss - Rzeznia nr 5 - a bedzie jeszcze lepiej - jak skroce czas obwodow
KingC - Dziekuje. Tak wlasnie to traktuje - jako podbudowe do prawdziwego treningu. A ciezary beda wielkie - moze nie w tym roku ale BEDA.

Zakwsy na lydkach straszne - bol na granicy takiego ktory sygnalizuje kontuzje. Waga 102,7 kg utrzymuje sie, wnioskuje ze skoro mam zakwasy na roznych miesniach od ladnych kilku dni a waga stoi przy dosc dobrze trzymanej diecie to... musi sie cos tam przy okazji palic.
Dzis i jutro DNT czyli regeneracja.


---------------------------------------

Nie lubie irlandzkiej pogody. Ostatnio to nawet dosc dlugo sucho bylo, ale nie dosc by trawa wyschla. Postanowielm zajac sie motocyklem przy okazji slonca. Wstawilem go na podworko, umylem, sprawdzilem olej, natluscilem lancuch i takie tam... Poszedlem po telefon zeby strzelic fotke - wracam a tu motocykl lezy , wiatr hula, deszcz pada. Motocykl w polowie ublocony a jakby tego bylo malo - popekane lusterko. Nie mam szczescia do lusterek... ehh.

---------------------------------------------------------

Lydki dalej bola. Prawa bardziej i juz chyba wiem dlaczego. W grudniu mialem maly wypadek na motocyklu (zlapal mnie czarny lod) i prawie cale uderzenie poszlo w prawe kolano i mozliwe tez (nie sposob pamietac) ze motocykl spadl mi na noge, dokladnie na lydke. Wiem ze dziwny bol/sztywnosc tej lydki byla przez jakies 2 tygodnie wiec moze te mocniejsze zakwasy wynikaja z jakiegos urazu ktoremu noga ulegla. Poza tym nic nowego - dieta trzymana wiec chodze glodny



MOC z nami

Zmieniony przez - BAMF w dniu 2009-03-09 05:15:56

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Ha. Odnioslem ostatnio bardzo dziwne wrazenie. Jakbym jednak mial jakies miesnie brzucha. Zupelnie niesmialo cos sie tam leciutko uwypukla (wydobywa spod warstwy tluszczu). Mam tylko nadzieje ze taki efekt uda sie utrzymac i moze nawet poglebic. Bedzie milo

Lydki dalej bola (jak nie sa rozgrzane to kuleje)

MOC z nami

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 433 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6319
". Odnioslem ostatnio bardzo dziwne wrazenie. Jakbym jednak mial jakies miesnie brzucha"


jeszcze troche i tez będe miał podobne wrażenie :D


aporopo TS, czyli rozumiem że rekordy Daniela Grabowskiego są do czasu aż zaczniesz się bawić w dzwiganie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Daniel Grabowski - ech... znajac moje podejscie to rekord bedzie wazny przez jakies 4 lata - w koncu trzeba sie bedzie dobrze przygotowac do 1100 kg w TS












oczywscie 1100 kg RAW !!!!


Zmieniony przez - BAMF w dniu 2009-03-09 19:54:02

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 433 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6319
BAMF, jak coś to sprawdź maila posłałem pare pytań do ciebie zeby na dzienniku nie spamować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
SWIEZAK - poszlo

Lydki dalej bola a jutro sprinty - bedzie jazda

--------------------------------------------------

Firma Kel... przyslala mailem potwierdzenie wyslania paczki.

Lydki lepiej ale bez szalenstw.


MOC z nami

Zmieniony przez - BAMF w dniu 2009-03-10 15:58:53

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Szybciej by Cie wyszlo kupic na miejscu

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Hellsing - masz racje ale myslalem ze przesylka gora 10-12 dni
A tak czekam juz na drazek jakies 40 dni od przelewu... Zbyt cierpliwy jestem.



MOC z Toba

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Jedziesz! Na pełnej ****ie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomózcie

Następny temat

masa sila rzezba sztuki walki

WHEY premium