SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BAMF - Niemiłe dobrego początki ... a potem będzie gorzej :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 109530

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 433 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6319
dzięki BAMF za maila jeszcze przemyśle wszystko itp i pośle w razie jakbym miał jakieś wątpliwości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Trening A3 :
- Pompki szerokie - zalozylem plecak (14 kg) 8,8,5,6,8,9 - tempo wolne
- Inverted rows - 8,8 szerokim nach., 7,5 srednim pod., 4+3 (ta druga czesc tylko negatyw)i 5+3(jak obok) waskim nach., 4,6 s.n.
- Wioslowanie jednoracz w opadzie - 5x15 (10kg)

Wnioski :
Mam problem z czasem i sie nie wyrabiam - kolejna rzecz do poprawki. Moim najwiekszym problemem jest fakt ze trenuje przed praca a z pracy wracam rano lub nad ranem i mialem tego doskonaly przyklad dzisiejszej nocy. Nie wyrobilem sie z treningiem a po powrocie z pracy zasypialem na stojaco... grzbiety/brzuch/sprinty nie zrobione , poszedlem spac. Dzis nie odrobie bo robie obwody. Moze wrzuce grzbiety,ABS-y i sprinty jutro.

Pompki - dodalem 2 kg do plecaka (14kg) i roznica jakosciowa od razu sie pojawila. Szesc serii z duzym trudem, bol odczuwalny w miesniach w czasie cwiczen (odzwyczajone od ciezaru).

Inverted rows - znowu lepiej. Wiecej powtorzen w prawie kazdej serii. Martwilem sie ze nie dociagam sie do drazka, ale poczytalem Wodynowy art "OLD SCHOOL:wioslowanie" i doszedlem do wniosku ze moja technika nie jest taka zla.

Wioslowania - ok, za maly ciezar!!.

Inne:
Dieta wczoraj na minusie - odpadl ostatni posilek bo zasypialem probujac zrobic cokolwiek (dobrze ze dojechalem caly do domu) i zasnalem zanim zdazylem zjesc. Narzekalem na prywatne firmy a dzis spotkala mnie niespodzianka - Instytucja wydajaca pewne zaswiadczenia w Irlandii przyslala mi list ze sa uruchomili proces wydawania mi zaswiadczenia i mam na nie czekac - nic dziwnego gdyby nie fakt ze aplikacje zlozylem w kwietniu 2007 .
Dzis obwody + trucht - bedzie sie dzialo.

Okazuje sie ze minalem polmetek ... Juz tylko jeden dzien z pompkami i wioslowaniami i dwa z przysiadami wg planu. W piatek pozwole sobie na malutkie podsumowanie z okazji mierzonych obwodow, wagi i BF-a.


MOC z nami

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Trening :

Obwod A,
Obwod B,
Obwod A,
ABSII p1,

Wnioski :
SHIT!!!
Ostatnie dwa treningi jakby slabsze - pary brakuje w pol drogi. Przedluzam je nieco i okazuje sie ze czasu brak.

Dzis polowa zalozonego treningu. Bez truchtu.

Probuje znalezc przyczyne i mam w glowie tylko dwie odpowiedzi ktore sie prawdopodobnie na siebie nakladaja.

Dieta na minusie - brak powera i upadek nastroju w zwiazku z tym.
Blokada psychosomatyczna - cialo nie ma pradu, atakowane na 4 rozne sposoby ogranicza mnie wymuszajac slabsze treninigi obnizona wytrzymaloscia. To buduje slabsza baze psychiczna i kolo sie zamyka.

W nocy przemysle sprawe i sprobuje znalezc odpowiedz, choc jedna cisnie sie do glowy sama - regeneracja i zmiana diety. Przemyslenia beda napewno dotyczyc zwiekszenia ilosci cukrow (owoce?) i moze nowego podejscia psychicznego (automotywacja przedtreningowa?).


Uwagi i porady przyjme


MOC z nami

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Troche myslalem. I wymyslilem.

DIETA:
ostanie kilka dni dieta byla troche na czuja - oznacza to z marszu niedobor kalorii - efekty j.w.
Wniosek: liczenie kalorycznosci to absolutnie niezbedna rzecz przy restrykcyjnej diecie i ciezkim treningu.
Dzis i jutro odpust - wiecej warzyw i owocow, skupie sie na uzupelnieniu wody i witamin.
14 marca popoludniu znowu zrobie zestaw B (przysiady,wykroki,zuraw...) i ABS-y +sprinty i zobacze jakie beda wrazenia.
14 to sobota - do pracy na 23:00 czyli do 22:00 musze byc po treningu - 2godziny powinny starczyc ale w razie W zaczne o 19.30.
od 19:00 Full Power Motywacja - sluchawki z ulubiona muzyka + fimiki z TS.

Zobaczymy jakie beda efekty.


MOC z nami

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Ładnie ciśniesz Ojciec

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Pierwsze symptomy na brzuchu mobilizują do jeszcze cięższej pracy w celu jeszcze większego efektu. Wiem to po sobie .

Tylko , że ja muszę już michę przyciąć bo już 138kg f***

Walcz, walcz musisz syna przegonić

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O kurde nie wiedziałem, że masz Bloga.. Będę zaglądał regularnie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 608 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5865
Brak motywacji to ewidentna oznaka odpoczynku. przynajmniej ja kiedy nie mam motywacji do treningów co zdarza się bardzo rzadko robię sobie tydzień off. Przez ten czas zupełnie nie myśle o treningach ani diecie. Po prostu wypoczywam. Jeśli po tygodniu czuje, że jest ok to wznawiam treningi. Jeśli nie to przedłużam odpoczynek . Ale ostatnio wpoiłem sobie, że trening to część mojego dnia do której co dziennie dążę Dzięki temu zawsze jest motywacja (nawet na jazdę rowerkiem aerobów). Trzymaj się Ojciec

Go and get it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Helssing- Staram sie choc ostatnio slabo.
Wuchta34- Przegonie, przegonie - zobaczysz
CooCaine- Dziekuje.
BdWiELKi- Ja robie sobie trzydniowa przerwe. Od niedzieli znowu w boj

MOC z nami

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 855 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7962
Dajesz Ojciec, obserwuje ciągle
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomózcie

Następny temat

masa sila rzezba sztuki walki

WHEY premium