SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BAMF - Niemiłe dobrego początki ... a potem będzie gorzej :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 109527

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 608 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5865
A ja niedawno dostałem email, że spóźnienie jakieś mają i przesyłkę z biełeczkiem dostane do dziś. A jeszcze nie ma

Go and get it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Ja na przesylki to troche czekam. Leca z kraju za dwa morza :)

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 608 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5865
hehe no tak fakt. masz gorzej . Co nie zmienia faktu że białko powinienem mieć tydzień temu!

Go and get it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
No to troche przegiecie. Moze za malo zamawiasz :P
Spoko, uzupelniaj na razie cycem i tuna. Dasz rade :)

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 608 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5865
hm 6x900g to mało?? Spoko wiem że dam radę, ale im więcej jedzenia tym gorzej... Bo już jem tyle że szok

Go and get it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
No to niezle zamowienie. Przy okazji szperania po sklepie okazalo sie ze zrobilem poprzednie zakupy akurat w czas by miec szanse na wygranie lawki i stojaka. Gdybym wygral to pewnie 500zl na transport bym musial wysypac :)

Dieta:

- sniadanie - 6 jajek (jajecznica), maslo, ryz, pomidor (885 kcal/41g b/62g t/41g ww)

- 2 posilek - tunczyk w oleju (odasaczony), ryz, brukselka, ogorek kiszony (561 kcal/63g b/22g t/34g ww)

- 3 posilek - (przedtreningowy) cyc+bialy ryz i oliwki do smaku :) (511 kcal/65g b/5g t/50g ww)



Zmieniony przez - BAMF w dniu 2009-01-13 19:04:33

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
elo

widze ze moj wzrost i moja waga

powodzenia bede lukał


Ojcze

Zmieniony przez - Helssing w dniu 2009-01-13 19:15:07

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Sie mi rodzina rozrasta Balduran, Wuchta ... teraz Helssing (van?)
Jeszcze troche a okaze sie ze w moim trzydziestojednoletnim zyciu splodzilem 20-stke synow

A co wzrostu i wagi... to tylko centymentry i kilogramy a nas powinna interesowac ilosc ZELAZA na sztandze :P

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 855 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7962
Jeszcze troche a okaze sie ze w moim trzydziestojednoletnim zyciu splodzilem 20-stke synow

I zadnych córek dotąd...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
trening:

3!!! pelne obwody
Tempo nie szokuje ale nastepynym razem powalcze o czas i utrzymanie 3 obwodow.
Dodatkowo ABS-ik - 15/25+10/20+5/15 - Brzuch nadzwyczaj dobrze to zniosl - brak raczej wytrzymalosci po obwodach niz sil w miesniach.


Podsumowanie: jak do tej pory najlepszy trening i najlepsza (przynajmniej spisana) dieta. Sporo sil i duze pozytywne zaskoczenie waskimi pompkami z nogami na podwyzszeniu (sila rosnie).


Jutro pierwszy dzien bez treningu od poczatku cwiczen (ok 20 grudnia). Regeneracja niepelna ale to dlatego ze wraca normalny tryb pracy (jutro nocka 20-5).

Moc z nami

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomózcie

Następny temat

masa sila rzezba sztuki walki

WHEY premium