SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BAMF - Niemiłe dobrego początki ... a potem będzie gorzej :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 109524

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Pereziusz - chetnie bym wskoczyl ale czekam na zamowiony drazek

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Koorwa ojciec zeby syna nie zabrac do wiesz co...wstydz sie

i zajrzałbys

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
No i stalo sie.. pierwszy zawalony trening. Obowiazki zjadly mi duuuzo czasu, za duzo

W "nagrode" musze jutro zrobic 4 obwody w 30 minut + ABS i pojutrze znowu 4 obwody w 30 min. Regeneracja bedzie nieco ograniczona, no coz zobaczymy.

Bedzie dobrze


MOC z nami

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
jak zamawiasz drążek to fajnie by było żeby był z gąbkami, bo jak jest np. z duża warstwą lakieru to spocone łapy ślizgać się będą bardzo :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 608 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5865
Noo dokładnie ja mam z lakierem i beznadziejny jest... Muszę kupić sobie nowy i chyba będę coś też w domu działał z ABS

Go and get it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Nie chce robic nikomu reklamy ale drazek ma 3 rozne uchwyty pokryte guma. A jak bedzie sie slizgal na srodku to sie chlapnie jakims matem w sprayu gruba warstwe i nieco zeszlifuje papierem. Bedzie dobrze


MOC z nami

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Wszystko mierzone po obudzeniu i bez pompowania
Wyniki porownywane do wynikow z 16.01.09

Dane: (prawy/lewy odpowiednio)
waga : 104 (102) - +2kg!!!
klatka : 106cm (bz) (wydech) 111.5 cm (110)(wdech) - +1.5cm !!
biceps : 39.5/39 cm (39.5/39) - bz
przedramie : 33/32.5 cm (33.5/33) - -0.5cm
udo : 68/67 cm (68/67) - bz
łydka : 42/41.5 cm (43/42) - -1cm
pas : 101 cm (102) - -1cm !
szyja : 42.5 cm (43) - -0.5cm
BF: 22.1 %

Wnioski:

Bez wiekszych zmian w wymiarach. Wszystkie zmiany w okolicy 1cm mozna uznac za blad pomiaru, a waga 102 kilo to byl przypadek chyba, bo waze sie codziennie i zakres 103.8- 104.4 utrzymuje sie conajmniej 10 dni. Nie ma co oczekiwac cudow. Co na pewno sie zmienilo to fakt ze jest poprawa w wygladzie (BF na szybko podaje 22%) i przy poprawiajacych sie wynikach treningowych (18.01 robilem 3 obwody w 27 minut - przedwczoraj 4 w 29.5) mozna zalozyc ze nastepuje delikatne spalanie tluszczu przy nieznacznym wzroscie masy miesniowej. Waga stoi, wyniki sie poprawiaja - czyli dieta tez trzyma sie dobrze.

Podsumowujac, jest niezle, moze byc lepiej, ale na pewno jest na plus.




MOC z nami (CIKAMI)

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 855 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7962
I dobrze ojciec jest... Ty ciku pospolity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 608 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5865
nono... Ja dziś też pomiary walnąłem Zobacz ojcze będziesz dumny

Go and get it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Trening:

Skucha - w 30 minutach sie nie zmiescilem, ABS z bolem i za wolno.

Wnioski:

Opuszczony czwartkowy trening nie dal mi czasu na regeneracje, spalem zaledwie 5 godzin, jadlem slabo miedzy 22 w czwartek a 16 dzisiaj. Wiec efekty widoczne Dla wspomozenia wynikow i przy okzaji wizyty w profesjonalnym sklepie nabylem droga kupna Prostar Whey Protein - Ultimate Nutrition, bede sobie popijal po kazdym treningu i moze przed snem (nie powinno zaszkodzic).


MOC z nami

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomózcie

Następny temat

masa sila rzezba sztuki walki

WHEY premium