Minęło trochę czasu, odkąd ostatni raz pisaliśmy o Big Ramym. Egipska supergwiazda kulturystyki jest obecnie jednym z największych kulturystów  na świecie i zawsze wywołuje ogromne emocje wśród fanów. Oni wiedzą, że kiedy Ramy wejdzie na scenę, da z siebie wszystko i będzie na co popatrzeć. Jego gabaryty, a zarazem skromna postawa, uczyniły go ulubieńcem fanów kulturystyki.

Niedawno na YouTube poinformował o tym, jak się czuje i co robi podczas kwarantanny. Zdradził też, kiedy znowu pojawi się na scenie.

Otóż w czasie pandemii przebywał w różnych częściach Zjednoczonych Emiratów Arabskich. W tej chwili odpoczywa w hotelu należącym do jego znajomego. Na filmiku pokazuje obiekt, w tym oczywiście siłownię. Poświęcił chwilę, aby wyjaśnić, jak trudno było mu ostatnio wykonać porządny trening.

„W czasie kwarantanny nikt nie może trenować na siłowni. To łamanie zasad w kraju. Ale mam przyjaciela, który dał mi sprzęt i próbowałem trenować w domu.”

Oczywiście głównym pytaniem, które wszyscy zadają jest: Kiedy następnym razem Ramy wystartuje? Wyjaśnił, że jego pierwotnym planem była rywalizacja podczas Olympii 2020. Jednak jeśli nie uzyska kwalifikacji, a prawdopodobnie tak będzie, to niestety dopiero w 2021 roku.

„Ja i Chad (Nicholls) rozmawialiśmy podczas kwarantanny i powiedział mi, że muszę pozostać w formie, ponieważ musimy być gotowi na wszystko, co wydarzy się w najbliższym czasie. Chciałbym wystartować w Mr. Olympia, ale najpierw muszę się zakwalifikować i nie wiem dokładnie, w których zawodach będę mógł to zrobić. Jeśli nie, to będę gotowy na przyszły rok.”

https://youtu.be/_m0uXBXrvho

Dobrze jest widzieć, że Big Ramy jest zdrowy i dobrze sobie radzi w tych trudnych czasach. Oczywiście rozczarowujące jest to, że prawdopodobnie nie będzie w stanie startować w tym roku. Jednak biorąc pod uwagę to, co się dzieje i to, że większość zawodów kulturystycznych zostało wstrzymanych, nie jest to wcale takie zaskakujące. Olympia tak naprawdę też stoi pod znakiem zapytania...

Komentarze (0)