SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BAMF - Niemiłe dobrego początki ... a potem będzie gorzej :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 109487

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Co do filmiku to mi by tam sie kaptury pompowały nie barki

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Senegroth - i tak tez wychodzi, na silownie pojde w poniedzialek dokladnie 14 dni po kontuzji . Co do oszukanstwa - no coz - jest w planie by Wodyn - bedzie sie robic

Helssing - moze wlasnie o kaptury tu chodzi?


MOC z nami

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
nie...szrugsy sie inaczej robi

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Helss wiem ale tak sobie kombinuje, w planie nie ma cwiczen stricte na kaptury. Wydaje mi sie w dniu B pracuja wraz z MC i barkami, ale w dni A to jedyne cwiczenie gdzie maja cos do zrobienia... Nie spodziewam sie zeby w tym planie braklo cwiczen na kaptury, wiec pewnie nie sa cwiczone wprost ale ukryte w innych cwiczeniach (jak prostowniki bioder i zginacze kolan w MC)

MOC z nami

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
tam nie bylo oszukanstwa, po prostu skrocony ruch




Zmieniony przez - erminho w dniu 2009-07-18 19:29:33

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
BAMF od takiego to Ci trochę bary, trochę kaptury, trochę bice i jeszcze kilka innych rzeczy wejdzie co nie zmienia faktu, że większy ciężar używany w tym ćwiczeniu w stosunku do klasycznego unoszenia może lepiej pobudzić

pewnie nie sa cwiczone wprost ale ukryte w innych cwiczeniach (jak prostowniki bioder i zginacze kolan w MC)

nie wszystko się izoluje i nie wszystko da się izolować. Tak jak się mówi, że uginanie czy żuraw "jest na" dwugłowy uda(mówię prostownikach biodra). Poza dwugłowym tam jeszcze kilka innych mięśni wchodzi np półścięgnisty czy półbłoniasty, który jest najsilniejszym prostownikiem biodra z mięśni goleniowych.

Zmieniony przez - Senegroth w dniu 2009-07-18 20:30:19

Zmieniony przez - Senegroth w dniu 2009-07-18 20:30:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
erminho wiem "oszukanstwo" to dla mnie skrot myslowy

senegroth czyli mam racje piszac o "ukrytych" cwiczeniach i nie upraszczajac tylu uda do dwuglowego W koncu izolacje mozna probowac uzyskac w przypadku zaledwie kilku miesni i kilku cwiczen. Reszta w takim czy innym miejscu jest zlozona (chocby klasyczne wyciskanie na "KLATE" )

MOC z nami

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Dokładnie! SIŁA!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Kolejny dzien wolnego. Pojawil sie nadmiar energi objawiajacy sie nieco bardziej agresywna niz zwykle jazda. Niestety musze sie pilnowac bo dwa kola nie maja karoserii zeby mnie oslonic

Plecy przypominaja sie sporadycznie (dzis 2-3 razy daly znac ze mialem kontuzje) ale nie ograniczaja mnie w codziennym zyciu i nie ma bolu

MOC z nami

Zmieniony przez - BAMF w dniu 2009-07-19 20:39:51

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
Zdrowiej, u mnie już setka w siadzie w seryjce
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomózcie

Następny temat

masa sila rzezba sztuki walki

WHEY premium