SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BAMF - Niemiłe dobrego początki ... a potem będzie gorzej :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 109513

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Na swoja obrone mam tylko jedno - 110kg x 5 chyba jeszcze nigdy w zyciu nie robilem.

Moj film nalezy teraz umiescic w dziale dla poczatkujacych - czego NIE robic !!!!


MOC z nami

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 855 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7962
Nie chce Ci Łociec schlebiać Ale gorzej jak najbardziej być może, czego dowodem są moje stare filmiki

Ale to przestroga dla Ciebie, przyłóż się aby nie kopiować takich powtórzeń like 4 i 5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
No 2 pierwsze powt. przy 105 ładnie. Potem to juz hardkor

Mi jak mowili jak robic przysiad to tak:

Klata wypiac do przodu, dupa do tyłu i jazda.
Ale wiadomo tez zeby to nie wygladało jak siadanie na sraczu

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
Na swoja obrone mam tylko jedno - 110kg x 5 chyba jeszcze nigdy w zyciu nie robilem.
Przepierdzielisz krete jak nie przyłożysz sie do techniki bo 120 możesz nie mieć okazji przy takich przegięciach. Za tydzień chce widzieć przykładne 110
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
aa sory u mnie w poscie mialo byc 110 oczywiscie

Hmmmmm...a ja bym powtórzył dzisiejszy trening jesli chodzi o przysiad
I jesli Ojciec stwierdzi ze 105 pojdzie ładnie to znowu zrobi 110 w bonusie i nakreci filmik

ale ja nie decyduje

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 272 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1490
Będę zaglądał i dopingował. Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Helss - czulem za lamie technike w dwoch ost. powtorzeniach ale jak zobaczylem co jest na filmie to
Popracuje nad tym - dobrze jest sie ogarnac w tym momencie a nie jak 200kg zlamie kregoslup

Grrubas - za dwa tygodnie (taki plan). Ale nie przepierdziele

Helss - i tak wlasnie chce zrobic - dokladna kopie treningu jesli chodzi o ciezary - zupelnie inny trening jesli chodzi o technike w ostatniej serii

Dalton - dzieki, doping sie przyda (w koncu nie robia mi testow ) Pozdrawiam


MOC z nami

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 855 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7962
BAMF - nie powtarzaj tego ciężaru, dodaj 2,5kg
Najwyżej skończysz na 107,5kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Połóż sobie sztangę nieco niżej, na kapturach. Wtedy środek ciężkości będzie w innym miejscu i inaczej będziesz siadał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Baldi - masz racje - bedzie 2,5 kg wiecej

aDZIK - sprobuje, mam wrazenie ze jest nisko ale powalcze. Czasem czuje prawy nadgarstek po przysiadach - pewnie dodatkowe rozciagania obreczy barkowej nie zaszkodza.


MOC z nami

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomózcie

Następny temat

masa sila rzezba sztuki walki

WHEY premium