SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DEMOLUB/dziennik/ 15-10-5 by Wodyn , plan STR 244 .str.131.Filmy.str.18,44,48,119

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 278954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1587 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56426
bolek1970 to nie high pull,

high pull jest jak połączysz martwy ciąg z tym powyżej (ogólnie)
a high pull z kolan to tak jak napisałem poprzednio
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 55 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47895
Cobraf, dzieki, za wyjasnienie...

Tu wiec, mamy do czynienia z cwiczeniem, na barki ?
Teraz sie pogubilem calkiem...

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-10-01 20:36:17
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1587 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56426
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 36673 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 115972
ogólnie to high pulla lepiej i tak robić niż takie podciąganie...

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 55 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47895
Dzieki !
Cobraf, Sog poszedl !

Bede i jedno i drugie probowal niedlugo. Narazie ucze sie w teorii, tego programu, bo ktos tak wysoce niezdyscypinowany treningowo, jak ja bedzie i tak mial ciezko taki rezim trzymac w progresji i technice itd...

Demol, sorry, za te off-topy...

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-10-01 20:49:19
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za video, teraz widzę, że robiłem trochę źle bo bardziej wąsko trzymałem i na lekko łamanej sztandze.
...
Napisał(a)
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 9855 Napisanych postów 16182 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 272461
Ja Sevrond robię dokładnie jak piszesz i myślę, że tak też jest ok, tylko to po prostu inna odmiana tego ćwiczenia.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1587 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56426
najlepszy będzie filmik

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
Ja podciaganie jak robiłem to trochę wężej chwytałem - kwestia komu jak wchodzi

A high pulla bym musial spróbować kiedyś, chociaż nie wiem czy nie fajniej wchodzi podrzut ze zwisu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 56 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37378
Cobra
Dzięki za filmik - wszysko jasne

adzik
Filmik nagrałem i wstawiłem do oceny .
Sam Guru Wodynnapisał technika OK . i to mi wystarczy

Wróciłem z treningu A 5-tek ,potreningowy mam już za sobą .
Niestety zakupy mnie jeszcze czekają więc jadę na miasto.
Jak wrócę dam wypiskę ,filmy też będa

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tydzien regeneracji?

Następny temat

trening a bieganie

electro
Polecane artykuły