SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEMOLUB/dziennik/ 15-10-5 by Wodyn , plan STR 244 .str.131.Filmy.str.18,44,48,119

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 245218

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
Dobra fryzura

Niezle bary tyłem

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Plecy rewelka, szacuneczek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1070
Muszę kiedyś spróbować zamiast żołnierskiego zrobić właśnie Push press. Co Cię tak spompowało w nim? Sam podrzut, czy trzymanie w górze?

A w podciąganiu jesteś dla mnie mistrzem. Ja nawet razu nie mogę...

Słowo się rzekło, do dzieła.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Sevronddzięki -faktycznie chyba lepiej wyglądam w krótkich włosach
Ta wycinanka bardzo nie spodobała się mojej żonie ale skoro mnie odmładza to będe młodszy do póki włosy nie odrosną

Barteklip9 również dziękuję

Morales jeśli ,,zielony,, tak pisze to coś z prawdy musi być - dzięki

Morfi_plmyślę że choć staram się robić push press czasami i tak cały ciężar biorą barki ponieważ technicznie jeszcze nie potrafię wykorzystać do końca pracy nóg .
Co mnie spompowało ? Starałem się do końca podnosić sztangę z lekkim zatrzymaniem w fazie górnej .
Jakim mistrzem w podciąganiu , to co napisać o wyczynach Knife
Zresztą i Ty mnie nie długo przegonisz sam zobaczysz



Zmieniony przez - demolub w dniu 2009-08-17 23:08:03

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1070
co do przegonienia, to zobaczymy. Na razie się redukuję. Później będę chciał zwalczyć obwisłą skórę, tak więc masa, a dopiero później siła. Ostatnio mam taki trybik w głowie na SQ, że jak zakładam powyżej 100 KG, to głowa mówi, że się kołyszę i boję się robić... Nie wiem WTF, to pewnie przez tę wywrotkę ze sztangą ;) ale będzie dobrze. 150 KG jest w zasięgu bez problemu. Więcej nie wrzucałem na gryf. Na redukcji, wiadomo nie ma człowiek tyle siły. Poza tym na razie prio ma MC - kto to pomyślał, aby SQ było mocniejsze od MC :P

Co do podciągania - nigdy nie lubiłem tego, a teraz z uwagi na wagę nawet nie próbuję - muszę klatkę podciągnąć, dlatego jesteś dla mnie mistrzem. Co do @Knife'a, to nie jest to nasza liga :) Wiele lat przed nami, aby go dogonić.

Słowo się rzekło, do dzieła.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 597
ładnie ładnie widać że siła to w tobie drzemie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Fryzurka czad !
Z moja lysina, to ja juz tylko moge byc "skinheadem"...

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-08-18 09:42:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Kurde ta kretka z incosportu ładnie Cię wy***ała
Co zdjęcie to o klasę lepiej wyglądasz Nowy fryz też ekstra

Zmieniony przez - Senegroth w dniu 2009-08-18 09:46:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 307 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29229
fryzura i plegary pierwsza klasa.oby tak dalej ;D pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Morfi_pl podobny trybik i ja mam w głowie też boję się dołożyć ciężaru w siadach . Dużo od siebie nie wymagam starczy że do końca roku 140 dam radę wziąść , przysiąść i wstać
Co do podciagania to widzę że jesteś troszkę cięższy ode mnie więc nie wymagaj od siebie od razu długich serii .

xplode07piszesz siła drzemie ! Mam nadzieję że się na piątkach ocknie i zbudzi ze snu

Bolek1970u mnie też się rzadko robi na głowie a tym czasem póki są jakieś jeszcze włosy niech fryzjer ma zajęcie

Senegroth Dzięki Kretka chyba zaczyna działać i mam nadzieję że nie powiedziała ostatniego słowa

CiachoThanks za miły komentarz - Pozdro.

Dzień bez treningu więc odpoczywam po pracy w domku .
Kupiłem 2 kg piersi z kury pierwsza porcja już zrobiona w piekarniku . Bedzie na kilka dni co do ryżu dołożyć

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tydzien regeneracji?

Następny temat

trening a bieganie

WHEY premium