SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEMOLUB/dziennik/ 15-10-5 by Wodyn , plan STR 244 .str.131.Filmy.str.18,44,48,119

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 245092

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2008 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23477
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widzę po mału, ale do przodu.
Ja niedługo otwieram niebieską puszkę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Od razu piszę że starałem sie kolanami do przodu nie wychodzić i odpowiednią głębokość trzymać .Tyłkiem szłem tak jak na kibelek choć przy tym jakoś plecy za bardzo chyba się kładą . Zresztą zobaczcie sami .





Zmieniony przez - demolub w dniu 2009-10-30 23:04:28

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trochę rzeczywiście przenosisz ciężar na plecy i na samym dole kiedy podnosisz się do góry lecisz trochę do przodu i nie stoisz na całej stopie. Tak mi się wydaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8141
Demol (moge takim skrotem?) Przysiady bylyby doc dobre, ale wychodzisz nieco kolanami poza linie palcow u stop i Cie troszke buja, przez co ciezar nie jest oparty na pietach, tylko na palcach (blad). Moze porob narazie takie pol przysiady( by wyczuc technike) i potem schodz coraz glebiej i glebiej (poczekaj jeszcze na opinie fachowcow)

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Morales i Rumcek Tu masz rację teraz sam zauważyłem że nie trzymam całej powierzchni stóp na podłożu . Technikę poprawiłem zdecydowanie porównując tą z cyklu HST gdzie dostałem tęgie zje**by .
Myślę że kośc udowa jest u mnie długa i nigdy nie będzie wyglądało że kolano nie wychodzi przed linię palców. Sam zobacz że staram się jak mogę według sugestii wcześniejszych cofaj dupą tak jak bym miał siadać na przysłowiowy kibel .Jak najmniej przy tym wysuwać kolana do przodu . Dla tego też linią pleców w dolnym położeniu prawię się kładę żeby przysiad był w miarę głęboki .Jest to na obecną chwilę jedno z tych ćwiczeń za które zawsze będą zbierał nie pochlebne komentarze z zamieszczonych filmików , po prostu staram się ale mi nie wychodzi

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiesz, właśnie po to się trenuje by dojść do perfekcji. Nogi masz słabsze od reszty to trzeba nadrabiać. Ja nie mam za to takich ciągów jak Ty
Zawsze jest coś do zrobienia.
A tak po za tym to dobrze Ci idzie bracie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
To, że Ci się stopy odrywają to wina:
- słabego rozciągnięcia(achillesy)
- startu kolanami
- wychodzeniem kolanami po za linię palców

przysiad byłby dobry gdybyś zaczynał dupą a nie kolanami, więc pamiętaj najpierw zgięcie w biodrach potem kolana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
U mnie pisałeś , że dokładasz po 2,5kg, hm... noszę okulary ale kurva widzę ciągle +5kg chyba zapomniałeś dopisać 2 przed 5?

Co do siadu, jak SEne ale chyba jeszcze sztangę za wysoko trzyma co również powoduje mniej stabilną pozycję i pochyla do przodu. Wejdź głębiej pod sztangę a poczujesz różnicę

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
Wykład dostałeś

Ja Twój dziennik obserwowałem już dawniej z partyzanta ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tydzien regeneracji?

Następny temat

trening a bieganie

WHEY premium