SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEMOLUB/dziennik/ 15-10-5 by Wodyn , plan STR 244 .str.131.Filmy.str.18,44,48,119

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246719

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 779
15 stki najgorsze co może być, zobaczysz jak odżyjesz w 10tkach :)

zostaw na czas 15 MC w spokoju lepsze będą jakieś wznosy tułowia na ten czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Morfi_pl xplode07 Papecik Sevrond
Dziki że zaglądacie i utrzymujecie mnie w świadomości że moje wysiłki nie idą na marne

Kris
Fakt już dzisiaj zakwasy większe z to dopiero drugi trening był .
MC zrobiłem bo chciałem jednak zadbać o przyswojenie sobie pozycji sumo o którą wciąż tak zabiegam żeby ją pojąć .
Także tych kilka serii x 3 powtórzenia to raczej nie za duży odpływ energii , chociaż jednak z drugiej strony na nogi nie wpłyneło to kojąco (wcześniej zrobiłem siady )
Jutro trzeci trening gdzie sobie odpuszczę próbki techniczne .
Czyli jeszcze cztery treningi 15 zostały a potem chyba lżejsze i atrakcyjniesze 10 .Lżejsze bo przeważnie robiłem 12,10,8 powtórzeń a nie 15 .

Myla
Pewnie masz rację w dziesiątkach powinienem odżyć.
MC mam w planie przemiennie z siadami także będę wykonywał ciągi tyle tylko że wczoraj kiedy miałem od nich odpocząć zrobiłem kilka serii bonusowo do wglądu po korektę techniki sumo.

Wklejam mój wczorajszy MC sumo bo jeszcze kilku ekspertów nie wyraziło się na jego temat



Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 4351 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57865
nie chodzi o odplyw energii, ale o to ze po 2tyg bez treningu nizsze ciezary w 15tkach tez maja budowac miesnie, jezeli wlozysz w to ciezsze proby MC, zakluci zasade progresywnego obciazenia.

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
MC już ładnie idzie \.

Dobre, masywne plecy na 76 stronie, niestey wsyztekiego nierpzeczytalem bo musze juz leciec

Przeczytam jak wroce, ale czuje ze bedzie meeega dobrze

ps.dzieki za wpis do dziennika

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1070
plecy pracują bardzo ładnie w MC. Ciekaw jestem, ile polecisz w górę jeśli chodzi o siłę po całym HST.

Słowo się rzekło, do dzieła.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1281 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18579
to ja(taki leszcz) coś napisze o tym martwym

według mnie bardzo dobra postawa
zaczynasz nisko
plecy proste przez cały ruch w góre i w dół zresztą też
na 130kg jak wciągasz do góry to sztanga już przy samym końcu się odbija od uda?czy ud? bo widać tylko jak od strony kamery odlatuje od Ciebie ta sztanga i w sumie tylko to mi sie nie podoba

a tak ogólnie bardzo ładnie dużo lepiej niż było na początku

edit
a co to za akcja na końcu ławke chcieli Ci zabrać ??

Zmieniony przez - gruby__69 w dniu 2009-08-06 20:46:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 513 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19853
martwy widać coraz lepiej
specjalistą nie jestem, ale na moje oko to wygląda tak:
Za mało ciągniesz plecami na siebie, a po za tym chyba wyraźniej powinieneś prostować nogi w kolanach bo nieraz mam takie dziwne uczucie że przy w ciągnięciu ciężaru nie masz do końca wyprostowanych nóg w kolanach, i później nie jesteś w stanie wciągnąć ciężaru i cię sztanga trochę rzuca

Fajna akcja na końcu - widać że kulturalny i miły z ciebie człowiek



Zmieniony przez - atmed w dniu 2009-08-06 21:05:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możesz mi opisać rozstaw nóg i ramion w MC ? Bo z mojego MC się wszyscy śmieją na siłowni :D:D
jak cwaniaków się pytam co robie źle to uciekają i mówią że źle wszystko, nauczyć też nie chcą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1774 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50468
demolub
nie jestem pewien ale te obracanie głową w trakcie wykonywania MC chyba zbyt bezpieczne nie jest
sene jak mozesz odpowiedz na to;p

Sevrond
Jeżeli robisz martwy ciąg stylem sumo
palce stóp przy samych talerzach
rozstaw ramion na szerokośc barków mniej więcej

http://www.sfd.pl/Raptacz1/Dziennik_Treningowy/TS/SIŁA!/125str-t437206-s6699.html#eot
"Sraj się na ryj" Czarek M.
"Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8141
Cos czuje, ze tez musze sprobowac mc sumo, one sie roznia tylko rozstawem nog, czy inaczej jakos dziala na poszczegolne wlokna? No nic, widze, ze mc Ci sie poprawilo ladnie, technicznie wydaje mi sie, ze jst ok, tylko troche Ci sie sztanga odbija od nog.

A u mnie na silowni, tylko ja robie mc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tydzien regeneracji?

Następny temat

trening a bieganie

WHEY premium