SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEMOLUB/dziennik/ 15-10-5 by Wodyn , plan STR 244 .str.131.Filmy.str.18,44,48,119

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 245064

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 616 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3651
demolub Wszystko ładnie pięknie,ale co do młotków to na twoim miejscu zeszedłbym z kilogramów w dół , i wykonał 100% technicznie te ćwiczenie,czasami wiele bardziej odczujemy biceps-przy dobrze wykonanym ćwiczeniu niż przy oszukanym,ale najgorzej nie było.

P.S Zapraszam też do mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Dzieki.
Dokładnie tak. Mi zawsze przy negatywach siła idzie najbardziej. Daje rade zrobić 5 ruchów ciężarem o ~5-8kg większym niż przy maksie z piątek, a potem co 2 trening jeszcze sobie dorzucam po 2.5kg. Niestety siła mi tak szła że az stawy nie wytrzymały, i dwa HST zakończyły się lekką kontuzją. Teraz już oszczędzam się w negatywach, używam progresji stylu, nie ciężaru. Czyli coraz wolniej opuszczam i bardzo rzadko zwiększam obciążenie w negatywach.
Wiec uważaj na stawy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
Aż miało wchodzić do dziennnika, gdzie pełno filmików z treningu )

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Chłopaki mają rację co do młotków za mocno się bujasz i robisz bardziej zarzut niż uginanie. I staraj się trzymać równowagę w dipsach załóż jedną nogę na druga będzie ci wygodniej. Ogólnie od******lasz kawał dobrej roboty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 779
Wracając do tej techniki. Z własnego doświadczenia wiem że lepiej zrobić 2 ruchy wymuszone niż 5 ruchów oszukanych, dalej idąc tropem biomechaniki jaką dajesz informacje mózgowi wykonując ćwiczenie praktycznie od drugiego powtórzenia ruchami oszukanymi, mózg musi wiedzieć, że nie dajesz rady, mają to zarejestrować receptory w mięśniu o który ci chodzi, a jeśli ruchami oszukanymi dobujasz jeszcze kilka powtórzeń to w praktyce nic to nie da, lepiej by było jeśli po załamaniu mięśniowym do którego dojdziesz w prawidłowej technice zrobił jeszcze jakieś 3-4 ruchy oszukane dla dopompowania, chociaż moim zdaniem i tak lepiej spisują się wymuszone w mniejszej liczbie.

Co do treningu jakim jest HST to często jest opisywany jako trening na masę którego efektem ubocznym jest siła, generalnie rzecz biorąc jeśli idzie masa to musi iść siła, no ale niech sobie tak mówią jak im pasuje. HST to Hypertrophy Specific Training, hipertrofia to rozwój tkanki mięśniowej więc już nawet z nazwy HST jest treningiem stricte masowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Jeżeli czujesz, że pięta jest niżej niż palce to zmień buty!! Takie ustawienie sztucznie skraca łydę. Jednym słowem buty antycięzarowe Długimy kośćmy udowymi się nie przejmuj. Ja też takie mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Dawid
Nie będę już schodził w dól z ciężarem w młotkach
W piątek mi został ostatni trening kończący HST w zakresie 5-ciu powtórzeń .
Od poniedziałku negatywy a tam bardziej się skupię na biciu swoich maksów w innych ćwiczeniach .

Adramel
Zapraszam w poniedziałek kiedy będę już po pierwszym treningu negatywów , ocenisz co i jak .Oczywiście możesz wpaść wcześniej nawet zaraz po wypisce z dzisiejszego workoutu .

Barteklip
Za chwię poniżej będą następne - nie przegap

Avasso
Bardzo sobie cenię uwagi ale nie przesadzajcie z tym mocnym bujaniem .Pooglądaj na Youtube jak się buja Branch Warren a jakoś zbudował te swoje łapy co nie ,
W dipsach masz rację zrobi się .

Myla
Po tym iście filozoficznym wywodzie zdaję sobie sprawę że wiedzą dysponujesz ogromną przed którą chylę czoła - Sog jak wejdzie

Senegroth
W piątek siady mnie czekają w dodatku 3 x moje maksy więc na pewno podwyższe pięty albo nowe buty albo krążki .
Spróbuję nagrać filmik

DZIEŃ TRENINGOWY 8-WRZESIEŃ
PIĄTY TRENING MAKROCYKLU W ZAKRESIE PIĘCIU POWTÓRZEŃ

Martwy ciąg
Rozgrzewkowa 100 kg x 6. Trzy serie główne 162,5 kg x 5 (poprzednio siady)
Push press
Rozgrzewkowa 50 kg x 6. Trzy serie właściwe 77,5 kg x 5 (poprzednio 74 kg)
Wyciskanie sztangi na płaskiej
Rozgrzewkowa 60 kg x 10. Trzy serie główne 105 kg x 5 (poprzednio 100 kg)
Podciąganie podchwytem
Trzy serie z dodatkowym obciążeniem +15 kg x 5 (poprzednio tyle samo zamierzone)
Dipsy
Trzy serie z dodatkowym obciążeniem + 35 kg x 5 (poprzednio 32,5 kg)
Uginania młotkowe
Rozgrzewkowa 15 kg x 10. Trzy serie w tym pierwsza 27,5 kg x 5 , dwie następne 30 kg x 5 (poprzenio 27,5 kg x 3)
Wznosy a łydki
Trzy serie na maszynie 197 kg x 5 (poprzednio 187 kg)

****************** UWAGI ! *********************

1.Ciągi poszły za szybko dopiero jak obejżałem filmiki stwierdziłem że powinienem robić wolniej .Ale siła jest .
2.PP dałem radę zapas czułemn.
3.WL jest pozytywnie ale widać na filmie że prawa ręka jakby nie nadążała za lewą .
4.Podciąganie luzik.
5.Dipsy też czuję progres.
6.Młotki jak dla mnie OK.
7.Wznosy OK.



Zmieniony przez - demolub w dniu 2009-09-08 20:14:55

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
OTO NASTĘPNA PORCJA FILMÓW DLA WASZEJ UCIECHY .
OBEJŻYJCIE KAŻDY ,TAK SIĘ STARAŁEM















Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obejrzalem wszystkie i musze stwierdzić, ze w MC sztangą machasz jak szmatą Chciallbym tyle do konca roku co Ty robić Push press rownie lekko . W wyciskaniu troche tylek odrywasz, ale pewnie wiesz o tym.

Dodajesz mi motywacji takimi ciezarami

Zmieniony przez - pavveeel w dniu 2009-09-08 20:25:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 616 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3651
Bardzo ładnie,szczególnie klatka-ci ładnie idzie machasz ponad 100-kilogramami i dość ładnie ci to idzie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tydzien regeneracji?

Następny temat

trening a bieganie

WHEY premium