SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DEMOLUB/dziennik/ 15-10-5 by Wodyn , plan STR 244 .str.131.Filmy.str.18,44,48,119

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 279054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Po prostu BYK. Mocna sylwetka
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34857
Zwyrol na trzecim zdjęciu a tak serio to sporo odmłodniałeś zmieniając fryzurę i zaczynając ćwiczyć. Dobrze to wygląda kawał byka z ciebie. Majklu ma rację w 100%. U mnie zdjęcia z nad jeziora wpadnij :) Od września powalczymy o kg
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 56 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37378
Helssing nie podlega dyskusji że sylwetce brak dobrze wyizolowanej klatki od tułowia (genetyka tu sp****olona )
Zobaczymy co się z tym da zrobić może zrobię cykl Wodyna z priorytetem na klatkę .
W każym razie dziękuję za opinię
Majklu również dziękuję , postarm się jeszcze zasłużyć na określenie ,, Byk,,
Avassozmiana fryzury na pewno zmienia jeśli na lepsze w moim przypadku to tak będe trzymał
Dokładnie o kilogramy będę walczył w drugiej połowie września w ostatnim makrocyklu HST
Mam nadzieję że moje maksy zadziwią mnie samego

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 14 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51337
Zdziwia zdziwia. Po prostu masz potencjal


MOC z Toba

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
Poszukaj eksperymentu na klatkę w dziale trening dla zaawansowanych.

Puma666 ponoć bardzo dobrze to zrobił i ludziom szła klatka

Chociaż, cykl Wodyna kto wie, kto wie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 56 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37378
BAMF dzięki , moc z nami wszystkimi
adzikpożyjemy zobaczymy tym czasem HST


DZIEŃ TRENINGOWY 3-SIERPIEŃ
PIERWSZY TRENING MAKROCYKLU W ZAKRESIE PIĘTNASTU POWTÓRZEŃ


Martwy ciąg sumo
Dwie serie 105 kg. x 15
Podciąganie podchwytem
Własny ciężar ciała 1 x 15
Wyciskanie na płaskiej
Dwie serie 62,5 kg x 15
Dipsy
Z dodatkowym obciążeniem przy pasie 10 kg 1 x 15
Wznosy na łydki
126,5 kg x 15
Push press
Dwie serie 47,5 kg x 15

Uwagi
1.Przy martwym mimo małych ciężarów musiało trochę upłynąć zanim wyrównał się oddech po 15 powtórzeniach . Pewnie dlatego że zawsze serie w MC robiłem na mniej niż 10 powtórzeń .
2.Podciąganie poszło jakoś ciężko .
3.WL robiłem ładnie technicznie i czułem duży zapas sił.
4.Dipsy dałem radę zrobiż 15 pełnych powtórzeń aż miło tak spuchły trice .
5.Wznosy na łydki luzik.
6.Push press też spoko , zwracałem uwagę na nie przeginanie kręgosłupa do tyłu (ból kręgu w odcinku lędzwiowym który odczuwałem przed urlopem jakby ustąpił choć czasami jeszcze zakłuje )
Słowem nawet udany trening bo pompa lekka była
Obecnie jeszcze nie zapodałem monohydrantu X-Treme ,planuję napocząć kreatynę od przyszłego tygodnia (choć już nie mogę się doczekać )
zakwasy pewnie będą jutro odczuwalne po tylu dniach regeneracji choć dzisiejszy pierwszy trening trwał tylko 45 minut .

Na koniec fotki potreningowe
PS. nie wspominajcie o klacie bo mnie też wk**wia .









Moderatora proszę o zmianę tematu mojego dziennika

Demolub/dziennik/Nowe nadzieje w HST str.76.Filmy na
stronach 18,44,48




Zmieniony przez - demolub w dniu 2009-08-03 18:41:35

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1070
Jest dobrze, nie przejmuj się takimi detalami jak klatka. Ważne, że jest siła i są chęci do treningów. Klatka wyrobi się sama, z czasem. Nie można robić kilku rzeczy na raz - nigdy to się nie uda. Przyglądam się temu dziennikowi i jestem naprawdę pod wrażeniem. Będę wpadał częściej dopingować i doglądać efekty

Słowo się rzekło, do dzieła.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53932
plecy zayebiste

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Plecy bardzo dobre
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 712 Napisanych postów 4351 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57865
podciaganie miales troche inaczej jechac, dasz rade co trening dokladac ciezaru do 15 powt. Sledzic bede napewno! powodzenia

Zmieniony przez - kris4real w dniu 2009-08-03 19:27:59

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tydzien regeneracji?

Następny temat

trening a bieganie

Shoty
Polecane artykuły