SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Godzilla kontra klatka piersiowa :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 221364

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30776
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
Jestem w domu, rozciągam się + krótka rozgrzeweczka i... -MOŻE BYĆ
1.Podciąganie na drążku www chwycie naturalnym 4x6 (do tych 6 jest mi trudno dojść) -PODOBNIE UCZYŃ JAK POWYŻEJ NAPISAŁEM Z DRĄŻKIEM LECZ RACZEJ NA SIŁOWNI JUŻ BO NIE WIEM CZY JEST SENS TAK ROZDZIELAĆ.

2.Martwy ciąg 14/14/10/10 z progresją oczywiście -TU MOŻE BYĆ BIORĄC POD UWAGĘ ŻE STOSUJESZ PROGRESJĘ- CHOC WIDZIAŁBYM TO TAK; 15/12/10/10-8
3.Podciąganie sztangielki w opadzie 3-4x10-6-[ już po zmianie] ale zastanawiam się czy nie zmienić na wiosłowanie sztangą, bo to mi jakoś nie wchodzi, ale z drugiej strony prostowniki byłyby zbyt zmęczony po MC... - MOŻESZ ZMIENIĆ NA SZTANGĘ OCZYWIŚCIE- NO, TYLKO ZAPOMNIAŁEM WCZEŚNIEJ NAPISAC ABYŚ CIĄGI ROBIŁ PO NAJSZERSZYCH.
4.Podciąganie na drążku w szerokim nachwycie (tylko faza negatywna) 2x8 (więcej nie ma bata) - Z TYM JUŻ ABSOLUTNIE DAJ SOBIE SPOKÓJ

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2007-05-22 20:59:37
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30776
.Podciąganie na drążku www chwycie naturalnym 4x6 (do tych 6 jest mi trudno dojść) -PODOBNIE UCZYŃ JAK POWYŻEJ NAPISAŁEM Z DRĄŻKIEM LECZ RACZEJ NA SIŁOWNI JUŻ BO NIE WIEM CZY JEST SENS TAK ROZDZIELAĆ.
Niestety siłownie mam w piwnicy i tam nie ma możliwości nawet zamontowania drążka, więc robię u siebie w domu
4.Podciąganie na drążku w szerokim nachwycie (tylko faza negatywna) 2x8 (więcej nie ma bata) - Z TYM JUŻ ABSOLUTNIE DAJ SOBIE SPOKÓJ
Czawaj mi to polecił, ponieważ nie potrafie ani razu podciągnąć się w nachwycie szeroko
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
to w takim razie rozdziel.
w ostatnim punkcie musze podtrzymac zdanie.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30776
Ok, dzięki. Mam jeszcze ostatnie pytanie - mam walić ten drążek w chwycie neutralnym aż plecy rozwiną mi się na tyle, żeby podciągać się w szerokim nachwycie, czy może w innym planie zastosować samą fazę negatywną ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
narazie tak jedż jak poleciłem- powiedzmy 6-8 tygodni- jeśli dijdziesz do stagnacji to zmniejsz liczbę powt. i od nowa tym sposobem.
powt. negatywne zostaw na później- jeszcze nmasz na to sporo czasu- dobrze dzia,łają lecz trzeba mieć odpowiedni staż/ja negatywy zacząłem robić na plecy podciągając sie bez obciążenia około 30 razy/.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30776
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 86 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3954
apokalipsa. dzieki za pomoc, wprowadzam w zycie (powiem ci za dwa miesiace jak wyszlo). dopytam sie jeszcze o podciaganie - chwyt naturalny - znaczy dlonie rownolegle do siebie? u mnie na silce drazek wygloda tak z boku /------ a z dolu ---I--I--- miedzy tymi dwoma uchwytami do trzymania rąk rownolegle jest jakies 40cm odstepu .trzymajac rece rownolegle przy tak waskim rostawie spokojnie zrobie 4x10 ,szeroko nachwytem juz nie jest tak prosto:). do jakiego punktu sie podciagać broda powyzej drazka tak zeby dotknąć klatki?

p.s dzieki za poswiecony czas - łap soga

Jak myslicie ze sie chudnie od plywania to zobaczcie wieloryby:)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6
pisze tutaj z problemem... a mianowicie nie rosnie mi klatka piersiowa.. tzn. rosnie ale tylko lewa strona... nie wiem co jest grane ale sadze ze zle ukladam reke... bo wszystkie cwiczenia jakie wykonuje( wioslowanie, unoszenie barkow, nawet na butterfly'u itp) czuje jak lewa strona ciala dobrze sie napina.. a prawa.. to bardziej barek.. nie wiem jak to jest mozliwe.. zebym nie umial wykonywac poprawnie cwiczen.. przeciez sa to naturalne ruchy.. widocznie ja cos przekombinowuje... mozecie podac jakies cwiczenia rozluzniajace i wymuszajace (nie koniecznie wyizolowane) odpowiednia prace miesni? bardzo prosze o pomoc w tej sprawie... cwicze juz 2 lata.. rece rosna normalnie... tylko przede wszystkim plecy i klatka z prawej strony ma jakies niedoroby.. nie mialem nic nigdy z tym stawem.. chetnie opowiem wiecej jesli ktos chcialby mi pomoc:) mecze sie z ta klatka juz ponad 8 miesiecy.. proboje ukladac prawa reke no chyba juz na 1000 sposobow zeby wymusic odpowiedni ruch.. i nic sie nie powiodlo... prosze odpowiedzcie...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
Torsen -taki rozstaw/około 40cm/ moze być- jeżeli podciagniesz sie 10 razy to poprostu szybciej przechodź do wiekszej ilości podciągnięć- np. zaczynasz od 4 i dodajesz co trening jedno- w każdej serii jednakowo.

podciagaj sie do punktu gdy broda lekko minie drązek.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dla wyjaśnienia

Następny temat

Jaki ciężar?

electro
Polecane artykuły