SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Rytuał Przejścia by nieraz

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 371742

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 167 Napisanych postów 2288 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 75823
Fakt, zbyt gruba rączka przeszkadza, choć ponoć dobrze robi na chwyt.

Dziś rano wystartowałem z Pull up Fighter Program:
Dzień 1
Pull up 5,4,3,2,1

Wieczorem nowy program na pressa:

Soju and Tuba
Tydzień 1
Dzień 1

MP KB36 4x1

Swing One Hand KB36 5x10 EMOM
TGU KB36 5x1 EMOM

Ogólnie to trochę spontan, pomysł z podciaganiem wpadł mi do głowy wczoraj wieczorem. Dziś stwierdziłem, że w poniedziałki dołożę sesję Simple and Sinister. Być może dołożę również w pozostałe dni.

Sam S&S od biedy mógłbym zaliczyć 36 - cyferki się zgadzają - ale klu stanowi technika, więc trzeba będzie doszlifować. No i film nagrać :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4357 Napisanych postów 10989 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 552700
No tak, film by się przydał

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8632 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294460
Do treningu chwytu są inne ćwiczenia
Film - jestem za!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 167 Napisanych postów 2288 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 75823
Wtorek
FPP - dzień 2:
5,4,3,2,2

Środa rano
FPP - dzień 3:
5,4,3,3,2

Wieczór
Soju and Tuba dzień 2
KB36 6x1

S&S KB36:
OAS 5x10/ 5min
TGU 5x1/ 10min

Czwartek
FPP - dzień 4:
5,4,4,3,2

Podciąganie idzie dobrze, ale zrezygnowałem z najszerszego chwytu, bo rano bez rozgrzewki, to jakiś ból się pojawiał. Chwytam na szerokość barków i jest OK.
Wczoraj program na pressa wszedł bez historii - póki co jest mało powtórzeń i to single więc wchodzi gładko. Ma to dobre strony, bo dbam o technikę i wydłużam fazę negatywną.

Dałem czadu w S&S i nagrałem film, więc liczę na konstruktywną krytykę.

MIchę w miarę trzymam, tzn. nie do końca chyba kaloryczność się zgadza - wpada mniej niż powinno. Postaram się nadrobić. :)



...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8632 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294460
Nieraz
S&S KB36:
OAS 5x10/ 5min
TGU 5x1/ 10min


No to graty, a film obejrzę jak będzie dłuższa chwila. Coś tam pewnie będzie się dało wytknąć
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8632 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294460
Była wolna chwila

Swing
Mocne odchylenie w górnej pozycji - przy tej wadze kuli to raczej normalne.

Przerwa - odpoczynek do końca 5min na wymachy + 1 min dało razem jakieś 1:30.. Kiedyś o tym pisaliśmy Czy tak to ma być?? Czy minuta od końca wymachów?

TGU
Kątów prostych i linii prostych nie widać z tego ujęcia.
W każdym powtórzeniu wstałeś, a na koniec - wyczekałeś z kulą we floor press'ie - książkowo!

Podsumowując - ZAYEBIŚCIE!
Nie ma czego krytykować tak naprawdę, tylko trzeba brać przykład

(Jaka to wielka kula!!)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 167 Napisanych postów 2288 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 75823
Wyszedłem z założenia, że mam 5 min. na swingi, 1 min. na przerwę i 10 min. na TGU. Ustawiłem interwał na 1min. dzięki czemu miałem kontrolę, co minutę sygnał dźwiękowy (zegar i aparat na smartfonie). Inaczej bym tego nie ogarnął.

Widać, że w turkach jest zapas czasu, ale nie wiem, jakby poszło przy leczeniu przerwy od ostatniego swinga.

Nagrałem m.in. dlatego, by widzieć jak to wygląda.

Dzięki za opinię! :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2627 Napisanych postów 6702 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 133432
piknie ! GRATY
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8632 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294460
Kebul - obejrzałeś??

@Nieraz
tak sobie wycyrklowałem przy 32kg, żebym swingi skończył w te 4:59

Spokojnie dałbyś radę. Najgorsze są dwa pierwsze TGU, jak serducho jeszcze wali po swingach, a potem już idzie spoko
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2627 Napisanych postów 6702 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 133432
zawsze sie zastanawiam jak mozna zrobic TGU pow.16kg serio
20 to mi lata gdzie chce ,a na pewno nie idzie w kierunku w jakim isc powinno
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Styczeń-Konkurs Sportowa Sylwetka drazekm

Następny temat

Styczeń - Konkurs Sportowa Sylwetka - Wouej

electro
Polecane artykuły