SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kulturystyka-siła,sprawność,piekno:cel: być mistrzem na MP 2015

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 393991

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 9084 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 99307
Ale BCAA tez wchodzi
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13737 Napisanych postów 32192 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143618
panteon
Ja tak właśnie tutaj widzę - pierogi, placek ze śliwkami, wino... Do tego spacer..
Ładnie ładnie!!
I tyle lat kupowania pisemek kulturystycznych na darmo..

Dlaczego na darmo!?
Zawsze jest się na bieżąco z wyglądem zawodników a i o sposobach treningowych można się dowiedzieć. Chociaż ja mam jeden: po prostu trenuję. Bez szukania idealnej czy optymalnej metody budowania masy mięśniowej.

Wojtek - BCAA wchodzi od czasu do czasu i stosunkowo niewiele. Mam za nagrodę z tego działu .
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13737 Napisanych postów 32192 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143618
Rano było:
podciąganie na poręczach cc 8p +10kg/6x4p 4x6p
napinanie ud
wznos ramion w górę 3x?p wyciskanie sztangi 48kg/3x5p 7x6p
wspięcia na palce po 40p

Tym razem była to jedna sesja - piłem herbatę z musem brzoskwiniowym.
Wypijam białko z BCAA oraz musem malinowym i idę się przejść.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 18 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2050
Ojan jak twój organizm reaguje na taką ilość przetworów mlecznych podobno w świetle ostatnich badań mleko i jego przetwory nie za bardzo zdrowe są. ja też lubię twarożek ale twoje ilości są niesamowite. ja np. robię taki mix 150 twarogu plus mały jogurt owocowy i trochę wody i blenderem to. konsystencją przypomina serek homogenizowany a w smaku dużo lepsze niż na sucho. można też robić tzw. pastę dr. budwig (twaróg plus olej lniany).
1
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13737 Napisanych postów 32192 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143618
Moje badania mówią: pij mleko będziesz wielki!
Olej lniany jest przereklamowany - dr. Budwig także. (Patrz artykuł w Po treningu)
Mam tani (tzn. kupuję gdy jest tani) twaróg.
A mam się różnie: lepiej się czuję gdy mam pełny brzuszek i nie muszę obniżać poziomu tłuszczu podskórnego (ale takie okresy nie trwają długo).

Zmieniony przez - ojan w dniu 2014-09-23 15:15:12
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13737 Napisanych postów 32192 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143618
Specjalnie dla Gwida - Kai Greene 15 lat temu:

...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13737 Napisanych postów 32192 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143618
Czas mi uciekł!
Zrobiłem:
przysiady 48/58kgx6p 68kg/5x5p
wspięcia na palce po 40p

Żona kazała mi pozbierać orzechy u sąsiadki.
Potem będzie albo rower 20km albo -gdy będzie padało - marsz.
Zjadłem wcześniej kajzerkę oraz skórę z 2 grillowanych kurczaków (żona przyprawiała).
Czarna herbata działa na mnie bardziej moczopędnie niż zielona.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 168 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7316
Witam,nie ma pan czasami na sprzedaż starego czasopisma "Magazyn Kulturystyczny Jacek"?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 18 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2050
jasne, że każdy musi sprawdzić na sobie. jeśli mleko czy jego przetwory służą i człowiek dobrze się czuje to czemu nie. mi np. też dobrze służy soja, a mówi się różne rzeczy, że np. testosteron obniża.
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13737 Napisanych postów 32192 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143618
prezes3x - nie mam archiwalnych magazynów kulturystycznych (nie przechowuję nawet tych nowszych - ciężkie i zajmują miejsce)
avo - najczęściej musimy obywać się tym na co pozwalają nam finanse. A tolerancja naszego organizmu na pokarmy jest różna.

Dzisiaj rano tradycyjnie:
podciąganie na drążku nachwytem +10kg/10x6p
wyciskanie sztangielek 10x10p

Forma za bardzo (mam nadzieję) się nie pogarsza . Żona przyniosła ciasta od sąsiadki i rano je zjadłem!
Później pójdę na spacer. Wczoraj wieczorem przejechałem założone 20km.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

oporne łapy

Następny temat

Trening 4 razy tygodniu

electro
Polecane artykuły