Jest liderem w tym dzialeSzacuny
13737
Napisanych postów
32192
Wiek
77 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
1143618
panteon
Ja tak właśnie tutaj widzę - pierogi, placek ze śliwkami, wino... Do tego spacer..
Ładnie ładnie!!
I tyle lat kupowania pisemek kulturystycznych na darmo..
Dlaczego na darmo!?
Zawsze jest się na bieżąco z wyglądem zawodników a i o sposobach treningowych można się dowiedzieć. Chociaż ja mam jeden: po prostu trenuję. Bez szukania idealnej czy optymalnej metody budowania masy mięśniowej.
Wojtek - BCAA wchodzi od czasu do czasu i stosunkowo niewiele. Mam za nagrodę z tego działu .
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
13737
Napisanych postów
32192
Wiek
77 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
1143618
Rano było:
podciąganie na poręczach cc 8p +10kg/6x4p 4x6p
napinanie ud
wznos ramion w górę 3x?p wyciskanie sztangi 48kg/3x5p 7x6p
wspięcia na palce po 40p Tym razem była to jedna sesja - piłem herbatę z musem brzoskwiniowym.
Wypijam białko z BCAA oraz musem malinowym i idę się przejść.
Szacuny
2
Napisanych postów
18
Wiek
53 lat
Na forum
11 lat
Przeczytanych tematów
2050
Ojan jak twój organizm reaguje na taką ilość przetworów mlecznych podobno w świetle ostatnich badań mleko i jego przetwory nie za bardzo zdrowe są. ja też lubię twarożek ale twoje ilości są niesamowite. ja np. robię taki mix 150 twarogu plus mały jogurt owocowy i trochę wody i blenderem to. konsystencją przypomina serek homogenizowany a w smaku dużo lepsze niż na sucho. można też robić tzw. pastę dr. budwig (twaróg plus olej lniany).
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
13737
Napisanych postów
32192
Wiek
77 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
1143618
Moje badania mówią: pij mleko będziesz wielki!
Olej lniany jest przereklamowany - dr. Budwig także. (Patrz artykuł w Po treningu)
Mam tani (tzn. kupuję gdy jest tani) twaróg.
A mam się różnie: lepiej się czuję gdy mam pełny brzuszek i nie muszę obniżać poziomu tłuszczu podskórnego (ale takie okresy nie trwają długo).
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
13737
Napisanych postów
32192
Wiek
77 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
1143618
Czas mi uciekł!
Zrobiłem:
przysiady 48/58kgx6p 68kg/5x5p
wspięcia na palce po 40p Żona kazała mi pozbierać orzechy u sąsiadki.
Potem będzie albo rower 20km albo -gdy będzie padało - marsz.
Zjadłem wcześniej kajzerkę oraz skórę z 2 grillowanych kurczaków (żona przyprawiała).
Czarna herbata działa na mnie bardziej moczopędnie niż zielona.
Szacuny
2
Napisanych postów
18
Wiek
53 lat
Na forum
11 lat
Przeczytanych tematów
2050
jasne, że każdy musi sprawdzić na sobie. jeśli mleko czy jego przetwory służą i człowiek dobrze się czuje to czemu nie. mi np. też dobrze służy soja, a mówi się różne rzeczy, że np. testosteron obniża.
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
13737
Napisanych postów
32192
Wiek
77 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
1143618
prezes3x - nie mam archiwalnych magazynów kulturystycznych (nie przechowuję nawet tych nowszych - ciężkie i zajmują miejsce)
avo - najczęściej musimy obywać się tym na co pozwalają nam finanse. A tolerancja naszego organizmu na pokarmy jest różna.
Dzisiaj rano tradycyjnie:
podciąganie na drążku nachwytem +10kg/10x6p
wyciskanie sztangielek 10x10p Forma za bardzo (mam nadzieję) się nie pogarsza . Żona przyniosła ciasta od sąsiadki i rano je zjadłem!
Później pójdę na spacer. Wczoraj wieczorem przejechałem założone 20km.