Michelle Bieri to modelka fitness i trenerka personalna ze Szwajcarii. Razem z równie uroczą siostrą Carmen Bieri są aktywne w mediach społecznościowych, gdzie dzielą się poradami treningowymi i żywieniowymi. Chociaż nie mają setek tysięcy followersów, codziennie uczciwie starają się zdobyć nowych fanów. Dziewczyny od dziecka były aktywne fizycznie, dzięki rodzicom, którzy zapisywali je na różne zajęcia sportowe. Z biegiem czasu jedna aktywność sportowa przyciągnęła uwagę Michelle i Carmen bardziej niż jakakolwiek inna - fitness i podnoszenie ciężarów. Michelle powiedziała, że fitness to "Sportowa dyscyplina, która oferuje elastyczność dostosowania się do naszego stylu życia" i nie trudno się z tym nie zgodzić.

W wieku 16 lat po raz pierwszy poszły na siłownię i pokochały trening siłowy. Ćwiczyły cztery razy w tygodniu i zauważyły, że ich ciała stają się bardziej jędrne, elastyczne i seksowne. Zaczęły zagłębiać się w różne techniki treningowe i trenowały jeszcze ciężej. Jaki jest ich przepis na piękne ciało? Zaczynają od rozgrzewki na maszynie cardio albo na lekkich ciężarach. Następnie wykonują właściwy trening siłowy, wykonując wiele powtórzeń danego ćwiczenia; co pomaga im osiągnąć "pompę". Michelle i Carmen są również zwolenniczkami rozciągania. Uważają, że jest to niezbędne po zakończonym treningu i pomaga to w zapobieganiu urazom mięśni.

Dieta oczywiście odgrywa w ich życiu kluczową rolę. Pilnują ilości węglowodanów, białka i tłuszczy w posiłkach, ale pozwalają sobie też na małe odstępstwa. Nie liczą obsesyjnie ilości kalorii, ale uważają na swoje wybory żywieniowe, by jednocześnie cieszyć się pełnią życia. Jak mówią, najważniejsza jest tutaj równowaga. Przyznacie chyba, że obie dziewczyny są piękne i mają doskonałe sylwetki. Nam podobają się bardzo i życzymy im sukcesu w branży!

Komentarze (5)
lordknaga

typowe insta hoes, wypne srake zeby nazbierac lajkow ale z siostra to x2 fullmejkap i na polgolasa, ten filmik to jak wstep do jakiegos pornosa :-D co te baby robia, zeby sie sprzedac w internecie za pop darmo, tak jak 3/4 tych wszystkich zawodniczek bikini.

3
goodles

tak walcza o szaczunek :)

3
F1.08

Oj tam nie przesadzaj :) Wiesz co mówią o "nas"? O "koksach"? Że się "pompujemy"... mięśnie wypchanie, brak rozumu. To podobne. Ja je już polubiłem :) Robią to, czego świat od nich wymaga - pogoń za pięknym ciałem, wmiksowana erotyka. Szanuję to. Tak jak my starają się być najlepsze w swej kategorii... czy świecenie tyłkiem to coś gorszego niż pozowanie w slipkach przed stadem facetów tylko po to aby wygrać puchar z plastiku? ;) IMO nasze hobby w niczym nie jest ani lepszy ani mądrzejsze. Poza tym mają pupcie spoko :D

4
marianzulek

Bombshell%-)

0
domosos

Z wygladu fajne, taki sposób na życie mają, ciekawe co będą robiły za 10-20 lat.

0