SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

“Nasze życie zawsze pokazuje rezultat naszych dominujących myśli.”Dziennik Antos098

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

Ilość wyświetleń tematu: 213865

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4079 Napisanych postów 45462 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 349789
Antek,tylko wpadnij czasami do TDZ,przynajmniej jakiegoś bana dać

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 7828 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152042
Ile u Huberta taka przyjemność kosztuje ?

Tak serio, to gratuluję Antos. Robisz kawał dobrej roboty

pzdr.

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
tylko się nie wkręć za mocno w bycie hardkorowym modem
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 256574
28.06.2012

Grubość grzbietu + naramienne

Rozgrzewka ogólna

1. Wiosło w opadzie
2. Wiosło z linami na wyc. dolnym
3. Podciąganie neutralnym chwytem w opadzie
4. Trójpłaszczyznowe ściąganie lin
5. Arnoldki
6. Boczne wylewające
7. Wyprosty
8. Dzień-dobry
____________________
Wypiska za wczorajszy dzień, a dziś idę o 20 trenować, teraz za gorąco - pyerdolę...

Ad.1
To ćwiczenie zawsze na mnie będzie dobrze działać, na 100kg kończyłem, potem 2 serie regresywne.

Ad.2
Też ciekawe ćwiczonko, lekkie przytrzymanie w szczytowym punkcie - mocne czucie wszystkich przykręgosłupowych. Ciężary średnie, duża ilość pow

Ad.3
Kolejne ćwiczenie, które po prostu mocno na mnie działa, najpierw serie progresywne, później regresywne - klasyka.

Ad.4
To ćwiczenie pobudza wewnętrzne rejony grzbietu na 3 płaszczyznach:
-dolna, poprzez ściąganie lin do bioder
-środkowa, poprzez ściąganie lin do klatki piersiowej
-górna, poprzez face pulla

Bardzo dobre ćwiczenie. Oczywiście też progres + regres.

Ad.5
Małe ciężarki, ale dużo powtórzeń...do palenia, konkretnie. Kilka progresywnym i 1 regresywna

Ad.6
Na 5-tkach, zresztą nie widziałem sensu brać więcej jak 2dni temu to robiłem, mały ciężar dużo ruchów - wystarczyło.

Ad.7
Wyprosty bardzo dobrze czułem już cały grzbiet, ale nie szalałem z 15kg talerzem kończyłem sobie spokojnie, z pełnym czuciem.

Ad.8
Dzień-dobry na samym gryfie - śmieszny ciężar, ale czucie nie było śmieszne, schylenie się po butelkę wody była nie lada wyzwaniem! na pewno dzień-dobry wrzucę na prostowniki w przyszłym planie.

Trening udany.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 22 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 184405
Jak Ty to dzień dobry robiłeś w takim razie?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 256574
no jak jak?

Nie wstajesz nogami, tylko mocny ścisk łopatek stawia Cię do pionu, a że najszersze zaliczyły upadek mięśniowy, a prostowniki były bardzo blisko po wyprostach to wystarczyło.

Zmieniony przez - Antos098 w dniu 2012-06-29 16:41:20
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 22 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 184405
Przybliżyłbyś liczbę serii i powtórzeń? Ciężko się zniszczyć samym gryfem
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
dokładnie antoś tez od dzis rezygnuje trening w te upały, myslalem ze sie udusze i zemdleje
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
davido ja dzis na silce 32st do tego duuzo kofy i w tym roku pierwszy raz duza dawka spalacza i zawroty glowy, czarny ekran itp zayebiste

Antos to dzien dobry to dzialaja w nim tez troche dwuglowe i posladki? bo ja szukam cwiczen na prostowniki takich co by dvpa nie dzialala
bo mam gena do tego zeby mi wielka rosla a teraz na redu fajnie fat zszedl i lajtowo wyglada
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
uu to takie ćwiczenie to nie wiem czy znajdziesz
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

problem z dlugoterminowym rozkladem treningu

Następny temat

Stagnacja

electro
Polecane artykuły