SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

less hate=more health vol.2, czyli : WSZYSTKO W GŁOWIE! - nowe foto str. 234

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 245548

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Same zlozone te 300?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
same.
Przychodzę do domu, na pierwszy rzut 150, odpoczynek 30-40min i drugi rzut 150 - jaki problem? jeszcze cardio zrobię po siłówce by być bardziej wygłodzonym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 2110 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 140253
Co to jest 300 gr wegli dla duzego chlopa, prawie jak nic;p
cytuje: ,,duzy moze wiecej niz maly"
Hakade widac, ze sie piescisz z jedzeniem i jestes w szoku co Antonio pisze;p ja tam znam to z autopsji;p Jakbys wcisnal w siebie w jednym posilku prawie 3k kalorii zdrowego zarcia to moglbys z nami rozmawiac;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29702
Nie ma się co dziwic. Ja sam pare razy zjadłem 3 torebki ryżu na raz a jestem ogólnie mały, a co dopiero taki kawał chłopa tą 1 torbę więcej. Może zaraz po treningu nie ma sił na jadzenie, ale trochę się odczeka i wszystko się mieści.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21600 Napisanych postów 30831 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870952
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Dawno nie zaglądałem do dziennika. Ostatnie fotki pokazują fajny progres.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
Prz ma racje :D Antek - jakie jeszcze ksiazki o tematyce kulturystycznej czytales oprocz Atlasu Treningu Silowego Delaviera ?

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kapitan, rozciągnij żołądek kilkoma wielkimi posiłkami i będzie wchodzić więcej.

Antek - zamykasz mordy hejterom ostatnimi zdjęciami. Na amen. Będą z Ciebie "ludzie".

Zmieniony przez - pawel1235 w dniu 2013-07-23 15:08:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
Witam ponownie Panowie i Panie

norbi - jest bardzo dużo pozycji, nie sposób wszystkiego spamiętać. Praktycznie z każdej książki coś wyciągniesz dla siebie - napewno
_____________________
Klata, bicepsy

Przenoszenie talerza leżąc w poprzek ławki - 2x25
Wyciskanie sztangielkami na ławie poziomej - 30x10
Krzyżowanie rączek na bramie - 2x20

Uginanie ramion ze sztangą stojąc podchwytem - 12x12
Młotki - 2x10

stepper 10min
__________
Komentarz: Bardzo owocny trening, ale po kolei:

Zacznę od tego, że dziś kompletnie nie miałem weny do tego by trzymać się swojego planu treningowego, było za duszno na siłowni + byłem lekko niewyspany/rozregulowany. Więc niefajnie by mi się ćwiczyło "na przymus", dlatego jeśli czujecie, że to nie Wasz dzień to nie róbcie czegoś z przymusu z prozaicznego powodu : psychika Wam się zblokuję, ciało niechętnie robi coś czego nie lubi umysł. Zrobiłem zatem metodę szokową.

Przenoszenie talerza - 1 ćwiczenie dla rozciągnięcia powięzi mięśniowej, co skutkuje wtłoczeniem dużej ilości krwi podczas kolejnego ćwiczenia. Im biodra niżej tym bardziej rozciagamy najszersze. Mi wystarczył talerz 10kg z pełnym czuciem, nie widziałem sensu łapać czegoś większego.

Wyciskanie sztangielkami na ławie poziomej - tak! to nie jest pomyłka w zapisie, zrobiłem metodę szokową, czyli 30 serii po 10 ruchów ze sztangielkami 24kg, co mogę powiedzieć, pompa jakiej nigdy u siebie nie widziałem, klata metr przed pasem. Pierwsze 12 serii było wporządku, później zaczęła się jazda na maxa.. palenie całej klaty od dołu po wierzchołek, a końcowe serie to nawet przednie aktony barków, ale optyka klaty po tym bije na łeb wszystko. Niby ciężar mały jak na mnie, ale tu się nie da wziąć dużo. Przerwy po 20 sekund -MASAKRA! Jeśli Serge Nubret robił doprawdy 40 serii ciężarem 80kg po 10 ruchów to był MEGA, MEGA KOZAKIEM! naprawdę. Ciężko mi jest ścisnąć klatkę... od razu pali. Ważne by w metodzie szokowej wybrać 1 ćwiczenie wielostawowe i to wystarczy. Chociaż w przysiadach chyba nie chciałbym tego poczuć (a może chciałbym?! - alter ego )

Krzyżowanie rączek na bramie - kapitulacja piersiowych z darciem pyska, niestety, ból był nie do zniesienia, trochę krzyku mi pomogło wycisnąć ostatnie soki z klaty!!

Uginanie ramion
- 12 serii po 12 ruchów z ciężarem 25kg (dla mnie to już dużo dla tej ilości serii i mocnym czuciem) wywołało niesamowitą pompę mięśniową i nie ma to nic wspólnego z przyjemnością, bo od 8 serii samo położenie dłoni w podchwycie na gryfie powodowało palenie - bez żadnego ruchu! od 9 serii już były oszukane. Przerwy 20 sekundowe. Bardzo duża praca tej partii w krótkim czasie.

Młotki - 7kg i 15kg z pełnym rozciągnięciem...

Nie wiem co więcej pisać, ledwo żyję.
Jak się dobrze zregeneruję to w czwartek zrobię sobie to przy grzbiecie. Tak z kaprysu - po prostu

Zmieniony przez - antek098! w dniu 2013-07-23 16:06:15

Zmieniony przez - antek098! w dniu 2013-07-23 16:07:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Elegancko ten wycisk, kiedyś zrobiłem 10x10 i już miałem dosyć, a co dopiero 30. Niemniej kiedyś na pewno spróbuję. : )

ಠ_ಠ

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Novascon - Normaflex

Następny temat

Downhill i Freeride - regeneruj się szybciej!!

WHEY premium