No nie dla smaku to pije
Ja tam leje z 25-30g do kielona i zapijam z wodą żeby smaku nie czuć. Ale wg. ciebie to dobre źródło tłuszczu czy przerzucić się na coś innego? A tak poza tym - jaki ciezar w yates rows przy mojej wadze na 8x8 jest twoim zdaniem standardem (trza wiedzieć ile brakuje do normalności)?
Zmieniony przez - NattyDread w dniu 2013-07-29 22:38:39
Ja tam leje z 25-30g do kielona i zapijam z wodą żeby smaku nie czuć. Ale wg. ciebie to dobre źródło tłuszczu czy przerzucić się na coś innego? A tak poza tym - jaki ciezar w yates rows przy mojej wadze na 8x8 jest twoim zdaniem standardem (trza wiedzieć ile brakuje do normalności)?
Zmieniony przez - NattyDread w dniu 2013-07-29 22:38:39
póki co jeszcze korzystam.