SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

less hate=more health vol.2, czyli : WSZYSTKO W GŁOWIE! - nowe foto str. 234

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 244440

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29402 Napisanych postów 62851 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902225
jak wrocisz do ciezkich cwiczen nog to mam fajny wzor na koszulke sory za spam ale rozbraja mnie to.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
Witam

DOMS na czwórkach trzymają przeokrutnie, nogi urosły... trening lekki - rosną, trening ciężki - rosną...TRUDNO, skoro muszą to jestem skazany na bycie wielkoudowcem, masakra. Obcieranie nogi o nogę to małe piwo...kolano o kolano... a za niedługo jadę zabić dwójki, które też urosną wszystko rośnie, ale noga zawsze maxymalnie. Aero kręcone, dziś węgle złożone wlatują, gdyż trening będzie wysokopowtórzeniowy

Zrzuta wczorajszych filmów(nie po kolei):

























BONUS:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29702
Świetny ten bonus. Mam nadzieję, że po prostu zapomniałeś tam dopisac odc. 1. Ja jednak na razie tych metod nie będę stosował ze względu na krótki staż i coś mocniejszego chcę zostawic sobie na później.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
No w sumie dobry pomysł ze swego rodzaju vlogami po siłce.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
wrocławski koks !

ps: "Ostatnia wieczerza Jezusa Chrystusa" - To Ci się udało

Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2013-06-28 19:13:49

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15347
na publiku bez koszulki?
na kozaka %))))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
w prawdzie to co gadałeś w tym mini "seminarium" to już tu pisałeś wiele razy ale fajna sprawa taki wywiad. nagraj jeszcze coś kiedys podobnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
Cieszy mnie to, że się spodobało zamiast odpisywać na pytania, wolałem to ująć w 1 filmiku
__________________
Dół ciała

Uginanie podudzi leżąc - 3x10 na 90kg, regres 65kgx20, regres 40kgx47

Martwy na prostych z hantlami - 1 seria tylko na 40-tkach około 30pow

Przywodzenie kolan siedząc - 1 seria na 80kg(cały stos) 25 ruchów, druga seria na 70kg 30 ruchów

+ cardio
________________
Komentarz: świetny, krótki trening, cardio kręciłem, aż partner nie skończy swojego treningu barków i bicepsów dwójki, dwójki hmm... wiele można o nich napisać, ale napewno jedno: ludzie mają z nimi problemy, ilekroć się o tym rozmawia, czego brakuje w nodze, pada sakramentalne: dwójki... czwórki każdy ma dobrze zrobione mięśnie dwugłowe zarówno ramion jak i nóg odpowiadają za hamowanie, więc czują się jak ryba w wodzie podnosząc dużo kg, bardzo wyraźny opór, ALE to, że składają się w przewadze z włókien szybkich, nie oznacza, że nie posiadają wolnych i tak, jeśli osoba ma przewagę włókien szybkich powiedzmy 60% to rozwija dwójki tylko na 60%, a gdzie pozostałe 40%? no właśnie.. rozwój mięśni musi być kompletny, to dość ważne, bo wiele powtórzeń w serii zwiększa masę mitochondrii jako systemów natleniających co znajduje bezpośrednią odpowiedź w zwiększeniu zasobów glikogenu w mięśniach. Wszystkie wielkie uda robiły wiele pow w serii w treningu dwójek (tom platz, paul demayo itp) trening wtedy jest kompleksowy a mięśnie konkretnie szokowane. Jak po uginaniach podudzi nie możesz ustać na nogach - to dobrze, zmęczyłeś je na maxa - o to chodzi muszą być i duże i małe ciężary, mało pow i dużo.... holizm ma bardzo wiele zalet. Filmy zrzucę później lub jutro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
gadałem kiedyś na siłce z gościem co naprawde juz dlugo trenuje i tez wyglada jak dzik - rownież twierdzi ze trening musi skladac sie z duzej jak i małej ilosci powtorzen by pobudzic wlokna szybkokurczliwe i wolnokurczliwe i to nie tylko w nogach ale w każdej partii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
dokładnie tak jest, nie ma zasad sztywnych
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Novascon - Normaflex

Następny temat

Downhill i Freeride - regeneruj się szybciej!!

WHEY premium