SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

less hate=more health vol.2, czyli : WSZYSTKO W GŁOWIE! - nowe foto str. 234

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 245582

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Ja nie wiem jak wy te 1000+ wegla mieścicie, jem ok 400 i ledwo co , nie mówiąc o wiekszej ilośći
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 125319
Góra ciała

Wyciskanie sztangielkami skos dodatni 30st - byłem bardzo głodny ciężarów... rozgrzewka 18-tkami i od razu 46-tki, co się będę p******ił no i 3 seria 46-tki + średni docisk partnera to wyszło, ze 60kila może ciut więcej, chciałem na początku by po prostu trzymał sztangielki 18-tki na tych 46-tkach, ale by się sturlały, więc trzeba sobie jakoś radzić, za tydzień ma jeszcze mocniej dociskać.

Wyciskanie na skosie ujemnym - 30-tki i 30-tki,24-ki - taki dropik mały

Wyciskanie sztangielkami chwytem neutralnym stojąc - drop: 20kg-15kg-12kg-7kg

Boczne wylewające stojąc : klasyczna progresja: 5kg,7kg,9kg po 15 ruchów

Ściąganie drążka szeroko małpim nachwytem do klatki - rozgrzewka na 35kg i od razu 105kg i z tego drop, miazga dla grzbietu

Pullover z drążkiem wyc. górnego na bramie - też od razu dropem zjechałem, bo nie lubię cackania się przy plecach

Wiosłowanie stojąc z rączkami wyc. dolnego na brami - też dropem, tak mi dopomóż Bóg.

Uginanie ramion stojąc ze sztangą podchwytem - na 20kg, potem 50,70 i znów 50

Francuz - nie wiem ile było kg, około 50kg chyba jak pamiętam to robiłem sobie 8 ruchów za głowę i od razu 8 wyciskania wąsko. Świetna sprawa

Młotki - 9kg,24kg,40kg - świetne dla ramiennych.

+ cardio.

Komentarz: bardzo dobry trening, na tłuszczach czuje się jak j**ana elektrownia atomowa, to jest system żywienia dla mnie. Najbardziej oczywiście spodobał mi się efekt wizualny po sciąganiu drązka do klaty, grzbiet szeroki - to lubię i musi być coraz szerszy, a nie wąski jak c**** nieletniej Azjatki. Proste. Siła rośnie obficie dość. Niedługo będę zaczynał od 46-tek filmy zrzucę później

Zmieniony przez - antek098! w dniu 2013-06-24 18:17:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie kładź hantla na hantla tylko niech ci 2 osoby trzymają dodatkowy 10 lub 15kilowy talerz na hantlu, mowie serio bo Andrzej Zielenicki tak robił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 125319
przestań z tymi lebiegami na siłowni to raczej nic nie ugram,
coś wymyślę sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możesz spróbować na sznurku dowiązać ten talerz, dość ciasno, żeby się nie telepał. Sznurek wejdzie między palec środkowy i serdeczny, a talerz będzie się opierał na przedramieniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 125319
bardzo mądra rada przemyślałeś to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co jest nie tak? Za jeden koniec wiążesz do hantli, a za drugi do talerza. Tylko sznurek musi być mocny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
ewentualnie nic nie dodawac i jakos wyżyłowac na tych 46tkach te 4powtorzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 125319
ile czasu stracę na intensywności treningowej nim zawiążę sznurek i go odwiążę?
talerz niżej niż hantel to inaczej rozkładająca się siła już,
już nie mówie o takich drobnotkach jak rozbujanie ciężaru na tym sznurku.
Nie, to nie to Krzychu
___________-
W ogóle Krystian niezrozumiałem co miałeś w głowie pisząc tego posta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, to prawda. Strasznie dużo pieprzenia się z tym. Sam nie mam gryfów krótkich i wiążę talerze na kablach . Zanim dopasuję długość tak, żeby kabel nie uciskał i jednocześnie żeby się talerze nie telepały, to sporo czasu schodzi.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Novascon - Normaflex

Następny temat

Downhill i Freeride - regeneruj się szybciej!!

WHEY premium