SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

less hate=more health vol.2, czyli : WSZYSTKO W GŁOWIE! - nowe foto str. 234

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 245107

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
Luźno, ograniczam się tylko do swojego dziennika i 2 spamów, bo tu jest dla mnie najwięcej treści.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
Push

Wyciskanie na ławce skośnej dodatniej 30st (smith)
- w rampie po 5 ruchów : 40kg,60kg,100kg,130kg i regres jeden 60kgx25. Klata już naprawdę solidnie spuchła...

Pompki na poręczach - mało siły już było w klacie, na 15kg kończyłem na 12 ruchów.

Rozpiętki na bramie - 3x10 na dużym ciężarze i od razu drop z tego + 1 seria wykonana nachwytem krzyżowo, co by jeszcze dopalić górę piersiowych.

Rozpiętki leżąc na ławie poziomej - po 12 ruchów: 7kg,9kg,20kg + 1 seria 7-kami nachwytem krzyżowo. Klatka miała dość, to był definitywny koniec.

Francuz sztangielkami chwytem neutralnym leżąc na ławie poziomej - bardzo mi podeszło to ćwiczenie, zmasakrowało tricepsy. Ciężar nawet duży poszedł jak na to ćwiczenie, bo kończyłem na 27kg na 5 ruchów i z tego 2 regresy: 20kg,15kg. Te 15-tki to jakby ważyły tonę... 1 ćwiczenie, ale starczyło dla pół-kapitulacji tricepsów.

Prostowanie ramienia z rączką wyc. górnego nachwytem - o wiele, wiele lepsze czucie tricepsów wykonując je osobno. Ciężary nie szły już duże po 6 ruchów i zrobiłem mega dobicie : 5 ruchów od połowy do wyprostu, 5 ruchów od końca do połowy i 5 pełnych...tricepsy płakały a ja razem z nimi

Prostowanie ramion w dół z dłońmi splecionymi na krzyż - ciekawe ćwiczenie sobie wymyśliłem, mamy rączkę wyc. górnego, układamy na niej dłonie tak jakbyśmy robili pompki trójkątne i voila! pracujemy tricepsami rozpychając się mocno łokciami na boki. Miazga, 1 serię tylko zrobiłem + 1 serię prostowania z drążkiem podchwytem w opadzie do czoła i ramiona nabrały bardzo fajnych kształtów, nie takich kwadratowych, tylko jak mieli kiedyś kulturyści - pełnych tricepsów, układających się w lekką literę U.

Cardio 27min.

Co do diety: trenowałem dziś po tłuszczach nasyconych, pompa o wiele lepsza niż po węglach, energii też nie brak. Jeśli miałbym opisać rodzaj tej pompy to hmm.. coś w podobie jak po samym białku tj. bardzo gęsta i wyrazista, a nie po prostu obrzęk. Teraz jedynie potreningowo sobie węgla dodam i to wszystko.



Zmieniony przez - antek098! w dniu 2013-05-29 09:05:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
''Rozpiętki na bramie - 3x10 na dużym ciężarze i od razu drop z tego + 1 seria wykonana nachwytem krzyżowo, co by jeszcze dopalić górę piersiowych. '' - jak to jest nachwytem krzyzowo?

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
rączki wyciągu łapiesz w nachwycie, przez co łokcie są wyżej niż naturalny poziom barków, dzięki czemu wchodzisz na górę piersiowych. Dłonie krzyżujesz na wysokości oczu, do tego jesteś cały czas w pochyleniu jak w przypdku normalnych rozpiętek na bramie, przez co klatka dostaje jeszcze mocniej bo większe jej rozciągnięcie to raz i dwa większy ciężar na nią spada (częśc Twojej wagi ciała)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
straszne,
wypisuje jakieś głupoty w dzienniku, później mi na PW. Nie mam przyjemności z takimi ludźmi rozmawiać na PW.
Nie jestem ani moderatorem ani doradcą tego forum. Jestem zwykłym userem. Mogłoby z niego coś być, ale niestety... myślał o dopingu kiedy podstaw nie ma ogarniętych, a to mnie trochę boli... chyba jednak za dobre serce mam, że wszystkimi możliwymi sposobami chciałem mu to wybić z głowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
Są chyba do tego lepsze sposoby niż poniżanie i obrażanie na każdym kroku.
eot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
ale dyskutujcie w temacie problemowym, nie tutaj.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
bardzo ciekawa metoda, dzieki za wyjasnienie :)

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Stosuję tę technikę w połączeniu (ale nie super serii) z wyciskaniem flarowym na skosie i bardzo sobie chwalę. Widoczna gołym okiem poprawa góry klatki u mnie. : )

ಠ_ಠ

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Novascon - Normaflex

Następny temat

Downhill i Freeride - regeneruj się szybciej!!

WHEY premium