SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

less hate=more health vol.2, czyli : WSZYSTKO W GŁOWIE! - nowe foto str. 234

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 245467

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 874 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 104201
BPL-G
nie ma co generalizować i obrażać ludzi bo ćwiczą na maszynach nie każdy przychodzi na siłkę w tym celu co wy , jedyni idą żeby nie siedzieć w domu, inni bo mają siedzącą pracę i się chcą poruszać trochę, ktoś jeszcze dla samopoczucia czy po to żeby móc zjeść sobie ciastko jak ma ochotę bez konsekwencji że odbije się na sylwetce


Dokładnie. Siłownia może pełnić jeszcze jedną ważą funkcję - towarzyską. Ludzie sobie coś tam pomachają a 4/5 czasu gadają, siedzą na facebooku, piją kawkę itp. (vide Pure Łódź). Dopóki nikt z takich osobników nie pompuje bica na racku podczas gdy ja chcę robić siady albo rack pulla to nic do nich nie mam . Podobnie jest z kinem. Jedni chodzą, żeby podziwiać sztukę filmową (grę aktorską, scenografię, zdjęcia itp.) a inni żeby się nażreć popcornu.

Teraz... teraz wasze wargi praktycznie się już stykają...
A potem po prostu jej mówisz, jak bardzo jej nienawidzisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Podobnie jest z kinem. Jedni chodzą, żeby podziwiać sztukę filmową (grę aktorską, scenografię, zdjęcia itp.) a inni żeby się nażreć popcornu.

hehe, dobre porównanie
prawda jest taka, że trzeba zapyerdalać... ja lubię zapyerdalać

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
ja też jak kolega wyżej!
a dla reszty eutanazja - rzekłem hyhy
mimo cięcia mam dobry humor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
spokojnie, poczekaj kilka tygodni .. będziesz miał orgazm na sam widok suchego ryżu z kurakiem

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Mahler
Dopóki nikt z takich osobników nie pompuje bica na racku


Ja w takiej sytuacji do typa podszedłem i bez ogródek powiedziałem, żeby szedł gdzie indziej robić.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Właśnie przez takich typow zostalem zmuszony zmienic siłownie na "domową" która się nawet nie rowna publicznej silce, ale ten plus ze nie musze ogladac pyzd w klapkach ktorzy 50kg na lawce nie moga wycisnac. Chodziłem z dzienniczkiem treningowym to "spece" co wygladaja kolejny rok jak góvno mieli polew. Jak robilem nogi to patrzyli jakbym z marsa przyleciał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Nie generalizujecie, sa naprawde rozne w zyciu sprawy i chvja wiecie o innych. Nie ma przymusu targania klamotow i tyle; jak ktos placi za silke to ma takie prawa jak Wy.

A Ty Gimbade zamknij pyzde losiu z dysortografia, bo niewazne czy silka publiczna czy nie - i tak z Ciebie jest polew.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
ale po co ta agresja kapitanie?

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Kapitan ma to do siebie, że non stop szuka zaczepki. : )

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
to dalej sobie szukajcie wymówek dla "nie targania klamotów" i opisujcie żale w dziennikach, ja nie mam zamiaru tego robić, nie zawsze było różowo, ale zawsze trening pomagał psychicznie, przełamywać różne doły itp. Tak się właśnie kształtuje ten sportowy charakter, przynajmniej ja mam takie do tego podejście i piszę o tym otwarcie. Ludzie to mają różne fajne wymówki - zawsze... "a nie pójdę na trening bo przecież 8h byłem w pracy" "nie pójdę bo 8h byłem w szkole" "nie pójdę,bo kolegę rzuciła dziewczyna i musimy się napić" " nie pójdę, bo..." zawsze coś. A później marudzenie w dzienniku "nie wyszła mi redukcja" "chuy z tego jest a nie masa, dałem ciała" ... syzyfowa praca. Po co w takim razie płacić za siłownię? serio za 100zl/msc chcę widzieć efekty, po to kupuje ten zasrany karnet. Gdybym chciał sobie posiedzieć/pogadać to bym został w domu z dziewczyną za darmo.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Novascon - Normaflex

Następny temat

Downhill i Freeride - regeneruj się szybciej!!

WHEY premium