SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

less hate=more health vol.2, czyli : WSZYSTKO W GŁOWIE! - nowe foto str. 234

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 244448

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
cały czas śledzę Antek, jest dobrze, ciekawi mnie jak sylwetka na tej tłuszczówce - kiedy można się spodziewać jakiegoś negliżu ?

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
za kilka tygodni, najpierw niech się organizm przestawi i czerpie z progresu, ale jest lepiej
coś czuję, że zrobię życiówkę, jeśli chodzi o ciężary, bo mógłbym kopulować 5x dziennie, nosi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1106 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14069
leroy colbert napisy, leroy colbert pl....nie mogę nic znaleźć.....chyba czas spać. ......Jutro obejrzę filmy przed treningiem grzbietu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319




chyba tu, jak mnie pamięć nie myli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 839 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 56316
Coś mocniejszego aktualnie leci ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
jasne, 38 jednostek hormonu wzrostu do śniadania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
O treningbolonie zapomniałeś Rafał!

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 839 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 56316
tak tylko pytałem Ćwiczysz w pasie, jest jakaś różnica między wąskim i szerokim czy tylko komfort/ własne upodobania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
ćwiczę w pasie, bo zabija mnie pompa prostowników, są bardzo wrażliwe. Poza tym mam lepszą stabilizację na dużym ciężarze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
DNT
Cardio 30min

Wstałem na pompie grzbietu, jak ja to kocham :* extra nabicie i 0 płaskości, więc mówienie, że bez węgli jest się płaskim stało się dla mnie w tym momencie mitem, który został obalony przez mój organizm. Dziś w diecie trochę więcej śmietany będzie, a tak to nie zmienia się nic. Dziś też muszę już rozpisać sobie nowy plan 4-dniowy. I cały czas do przodu.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Novascon - Normaflex

Następny temat

Downhill i Freeride - regeneruj się szybciej!!

WHEY premium