SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

less hate=more health vol.2, czyli : WSZYSTKO W GŁOWIE! - nowe foto str. 234

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 245536

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4720
Ty kochasz siady a ja wiosło, bo przysiadów to nienawidze. Już mi się śnią po nocach ale nogi trzeba robić nie ma, że boli.
Już wolę wykroki z hantlami 40kg zrobić

Zmieniony przez - marian_wrc w dniu 2013-05-18 14:18:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Pokochasz je po jakimś czasie. Od miłości blisko do nienawiści, ale to działa również w drugą stronę. Ja też ich nienawidziłem, a teraz jedno z ulubionych ćwiczeń. : )

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
też ich nienawidziłem kwestia czasu. Nie oszukujmy się, jest to najcięższe ćwiczenie, stąd niechęć.
Ale są świetne dla ud, chociaż jestem zdania, że nie w ilości 3-5 ale dużo wyższej.

Zmieniony przez - antek098! w dniu 2013-05-18 14:19:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4720
Oby tak było. Narazie gdy podchodzę do dużego dla mnie ciężaru to odzywa się psychika i głupie myśli ale trzeba walczyć z samym sobą i to jest piękne. Gdy pokona się swoje słabości to wtedy jest ta radość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
hehe, normalne. Mi wysokie powtórzenia pozwalają zwalczyć ten strach do ciężaru i jeszcze mocniej pokonywać psychikę jak zrobisz xx powtórzeń to później nie masz myśli "muszę to AŻ 5 razy wstać" tylko "muszę to tylko 5 razy wstać, to z palcem w dupie, skoro wstawałem już 20-30 ruchów"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4720
no tylko weź to wstań najpierw te 20-30;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
no nie można być tchórzem, trzeba próbować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4720
wiadomo:) do odważnych świat należy. Nie ten jest odważny, kto nie czuje strachu, ale ten, kto potrafi go pokonać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 857 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 112304
Antek wykroki ostatnio były lajtowe czy "cięższe"? Nie wiem czego mam się spodziewać po określeniu lajtowym w poniedziałek :D

Osc.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
mario_agd jakies hajsy za wazeline pobiera?

juz sie kvrwa nie da czytac tego wzajemnego brandzlowania. No, hejtujcie mnie teraz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Novascon - Normaflex

Następny temat

Downhill i Freeride - regeneruj się szybciej!!

WHEY premium