SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

less hate=more health vol.2, czyli : WSZYSTKO W GŁOWIE! - nowe foto str. 234

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 245322

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21574 Napisanych postów 30805 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870684
No. Widziałeś te porównanie Shita, gdzie wywalił bebzon na maksa? U mnie jest podobnie jak nie kontroluję, może i gorzej

Dzięki Wicu, czyli przekonałes mnie że raczej nie warto, bo cieszyć się płaskim brzuchem przez kilka dni, a w zamian cierpieć na głodówce kilka tygodni, to ja pyerdolę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale wycinka na keto a na high carb jest roznica spora, przynajmniej u mnie
na LF talie na redu mam nie wiele mniejsza niz na masie %) a jak leci malo ww w diecie to zawsze jest pare cm mniej choy wie czemu%)

IMO wycinka na weglach to strata czasu i meczarnia, na poczatku pare tyg mozna tak poleciec a pozniej wyyebac calkiem, jak dla mnie to najlepsza opcja :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21574 Napisanych postów 30805 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870684
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
jak dla mnie pół na pół najlepiej. Trochę tego węgla musi być. te 150 czy 200g tyle wystarcza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
Jutro kaloryka wędruje na 3200, więcej tłuszczu, mniej węgla zgodnie z zapowiedzią.

1kg schabu
600g ziemniaków
25g oleju z pestek winogron
50g oleju lnianego
25g masła
7 całych jaj
100g chleba chrupkiego

Węgla 155
Tłuszczu 170
Białka 273


I do usłyszenia prawdopodobnie za tydzień w weekend, nie będę miał czasu na internety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
To na mega wypiskę liczymy.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2819 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45257
Wypiska łączona za tydzien musi wpaść :D Wytrwałości w pracy i trenowaniu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odnośnie tabaty: robiłem chwilę, wybrałem swingi. Polecam, tłuszcz fajnie leci, kondycja na plus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
mam chwilę teraz to coś skrobnę,
więc tak: zlecenie miało być po 12h, a kurva rekordowo wypadło nawet 15 i jeszcze zdążyłem na trening na biegu... jestem dość zajechany, powiedziałem wprost w firmie, że to pyerdolę i wolę to zlecenie wykonać trochę dłużej (dosłownie 4-5dni), ale po 9h dziennie. Być człowiekiem od wszystkiego przez godzin naście katuje mi psychę od dna po wierzchołem, a to wóżek widłowy, a to szlifowanie, a to spawanie, a to nitowanie i malowanie... nie ważne, że nie na wszystko mam uprawnienia, ważne że umiem zrobić, ehh Polska. Dziś byłem na 12-tce, jutro ostatnia 12-tka i wyyebando. Jestem pewny, że jak będzie mniej godzin to i skupienie lepsze i mniejsze prawdopodobieństwo na błąd. Mniej poprawek.
Do sedna: micha, cóż nie mając czasu się nawet po dupie podrapać, nie mam czasu również na jakieś cheaty, ale to nic nie zmienia na jakiś wielki plus przyznaję szczerze, bo mam tylko przeważnie 4h snu. Ciało jest mocno niezregenerowane, słowem: doyebane na wskroś. Nie ma mowy o waskularyzacji etc, trzymam b. dużo wody, ale zmienię to już od przyszłego tygodnia co mnie bardzo motywuje i cieszy. Znajomi mi mówią, że urosłem... ja tam tego nie widzę. Dieta monotonna: 1kg piersi, 10 jaj, 200g ryżu/kaszy, wuchta warzyw. Nawet mi się nie chce liczyć kaloryki, serio. Nie ważę też niczego. Co do posiłków, to przygotowuje sobie konkretną górę żarcia i mrożę. Potem tylko wyciągam i odmrażam sobie, wersja na szybko, gdy nie ma czasu - polecam. Co do treningów: w pracy odbywały się treningi, kiedy już nie mam sił iść, to właśnie wtedy idę do kibla na 3 minuty i robię tabatę w ciuchach roboczych - wyyebane na wszystko, świetnie mnie to pobudza do dalszego zmagania się ze stalą. Trening właściwy już natomiast - świetny, mogę go zachwalać. Sylwetka mimo, że wodna to ubita i bardziej atletyczna, chce zrzucić to z siebie i zobaczyć co i jak. Ciężarów nie używam jakichś wygórowanych, co prawda w 5x5 może trochę, ale tam gdzie mam zapis 5x10 to nie patrzę na ciężar. Fronty wczoraj robiłem na 160kg w ostatniej 5-tce, wycisk na klatkę na 135kg, poręcze bez niczego, z max dopięciem z klaty, no takie podstawowe ćwiczenia generalnie, świetnie się sprawdzają. Nie ma mowy o 45min cardio po treningu, to znów walę tabatę, tym razem 10minutową w formie kompleksów z talerzem lub pajacyków, dzięki którym MINIMALNIE poprawiłem łydki, skakanie, skakanie i raz jeszcze skakanie. Rozkład treningow się zmienił, pon, wt,pt,sob. Sroda i czwartek dniami wolnymi i to jest dla mnie bardzo dobre rozwiazanie, mimo takiego trybu jaki mam to jest po prostu lepiej anizeli jak mialem tylko 1 dzien wolnego na przestrzeni tygodnia. Co do założeń redukcyjnych może być różnie, w pracy się nadźwigam dość konkretnie, w najgorszym wypadku wyjdzie recomp. Nie inaczej. No nie wiem z czym jeszcze mógłbym się z Wami podzielić. Trenujcie ciężko, Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347430
Przeczytałem wszystko.Trzymaj się

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Novascon - Normaflex

Następny temat

Downhill i Freeride - regeneruj się szybciej!!

WHEY premium