SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

less hate=more health vol.2, czyli : WSZYSTKO W GŁOWIE! - nowe foto str. 234

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 245524

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 2110 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 140253
Swojskie kuraki sa lepsiejsze;p wiadomo czym zywione;p a indyki to samo co kuraki;p jeden pies jak z chowu;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Gdyby indyk dostawał taką ilość chemii i sterydów jak kurczak, to by umarł. Dlatego jego mięso jest zdrowsze. Pewnie też dlatego jest droższe.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
jednak dziś DNT, cóż niezależne ode mnie. Ale też nalezy dostrzegać pozytywy - zregeneruje się mocniej przed poniedziałkowymi nogami dobrze, że to jeszcze 3tyg masy, bo już nie mogę się gapić na jedzenie, zwłaszcza, że nie podjadam między posiłkami, unikam też słodyczy. Wszystko idzie z michy. Skończę w okolicach 5300kcal w końcówce. To już ostatni dzwonek. I potem w końcu trochę głodowania - przyda się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 2110 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 140253
Bacznie bede sledzil Twoja redukcje;p bo ja swoja planuje w polowie marca 2014;p moze cos ciekawego podpatrze;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
postaram się zrobić to prosto, bez kombinacji. Tak jak teraz masę.
Regularne systematyczne schodzenie z tłuszczy, podkręcanie aero, krótkie intensywne sesje siłowe - tu skorzystam z metod objętościowych z cotygodniową progresją ciężaru. Bez filozofii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11950
Antek jesteś pewien objętościówki na redukcji? Wg mnie jest to za ciężki rodzaj treningu na ujemnym bilansie (chyba że masz zamiar jechać na zerowym). Próbowałeś już kiedyś robić tak redukcji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
spokojnie będą i duże ciężary i małe. Wszystko co potrzebne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 874 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 104224
Również bym nie wybrał treningu objętościowego na redu. U mnie najlepiej w tym okresie sprawdzają się treningi nastawione na intensywność, albo trening mleczanowy Poliquina. Objętościówka może być przydatna na recompie przy zerowym bilansie i typowej masie, ale na redu na dłuższą metę bym się zajechał. Ale Antek pewnie wie co robi. Przeglądałeś to GVT Wodyna?

Teraz... teraz wasze wargi praktycznie się już stykają...
A potem po prostu jej mówisz, jak bardzo jej nienawidzisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
Mahler
Również bym nie wybrał treningu objętościowego na redu. U mnie najlepiej w tym okresie sprawdzają się treningi nastawione na intensywność, albo trening mleczanowy Poliquina. Objętościówka może być przydatna na recompie przy zerowym bilansie i typowej masie, ale na redu na dłuższą metę bym się zajechał. Ale Antek pewnie wie co robi. Przeglądałeś to GVT Wodyna?


Zrobię wyjście od treningu objętościowego, wraz ze ścinaniem kcal i dokładką cardio objętość siłą rzeczy musi spadać. Nie, nie mam zamiaru się sugerować wodynowymi pomysłami. Wybieram to, co działa na mnie.
___________
DNT
Cardio 30min dziś znów będzie, muszę też uzupełnić zapasy olejów.
Tymczasem zrobiłem 1 słabe, lekko rozmazane foto brzucha i ud :
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/25c010244018ce04.html

I to na tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Taki brzuch na masie - ja piernicze Nogi elegancko jak zwykle :)

Chyba wody dużo nie trzymasz przy diecie tłuszczowej?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Novascon - Normaflex

Następny temat

Downhill i Freeride - regeneruj się szybciej!!

WHEY premium