SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

less hate=more health vol.2, czyli : WSZYSTKO W GŁOWIE! - nowe foto str. 234

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 244423

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37244
Może go nie kocham, ale sztangi nie odkładam dopóki nie zrobię zamierzonej ilości powtórzeń np. w przysiadzie, muszę już wiedzieć, że to koniec a tak to rzadko kiedy się poddaje np. (bo plecy nie wytrzymują, jak odpocznę i odłożę sztangę to już nie mam takiej satysfakcji) zawsze do końca, bez żadnego odpoczynku tylko później trzeba się na chwilkę położyć bo nawet siedzieć się nie da przeważnie

Antek a masz tak, że jak wstajesz to Ci się dosłownie nic nie chce, ale za 30 minut już Ci to przechodzi? Ja jak już dziś wstałem i wiem, że jutro uda to mi się wszystkiego odechciewa, ale chwile później już wszystko w normie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
kvrwa wstawanie rano jest najgorsze .... jak wstaje 5:50 albo 6:10 do szkoły to jest poprostu masakra. Wieczorem sobie planuje wszystko podekscytowany mówie ide na trening, dobra szamka itd. A rano wstaje i mówie "kvrwa dajcie mi spać moge oddać nawet 3kg mięśnia" naprawdę, jak miałbym coś teraz wybrać, jakiś dar, to wybrałbym, sen do woli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Nic nie osiagne bo dzwigam mniej? Nic nie osiagne bo czasem odpuszczam jak nie czuje sie na silach? Bo zaczituje? Prosze Cie. I jeszcze nie osiagne w jakim sensie? Mam nadzieje, ze piszesz tylko o silce i sylwetce.

Masz w tytule dziennika cos o less hate zdaje sie, ale jak widac do Ciebie sie nie tyczy, bo jadu tu sporo Drogi Autorze. Zastanow sie czasem.

Zrozumcie, ze nie kazdy chce sie rozyebac, nie kazdy ma ochote dzwigac. I to nie jest Wasz zasrany biznes. A jak bedzie plakal w dzienniku to olecje i tyle. Jak ktos placi za silke to ma takie same prawa jak Wy, o ile nie przeszkadza. O ile Antka moge jakos zrozumiec, bo sie dedykuje 200%, o tyle reszta klakierow niech idzie klaskac gdzie indziej.

Barszczyna - nie, nie szukam zaczepki. Predzej Ty ro robisz, pokaz sie to pogadamyJednak jak czytam wypowiedzi takiej niedorozwinietej ci.py Gimbade o innych ludzich, co to najpierw robi regres na sporych suplach, kaleczy kazde cwiczenia, zamyka jape na kilkanascie dni po tescie i znika z forum placzac mamie do cyca i modlac sie do Pana Boga o progres, a potem dalej odstawia chuynie w swoim dzienniku to mnie skreca. Najpierw siebie ocencie. Hekade to kwintesencja bycia Gimbem - glupi, dziewica, bez wynikow. Nawet Antek mu od wsiurow cisnie Aha - ja jestem moze i zalany nadal, ale u mnie "cos" zmienilo, a nie kvrwa swialo bylo nie takie.

Antek - bardzo Cie przepraszam, juz nie spamuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
"uderz w stół, a nożyce się odezwą"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Dziala w obie strony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
Jeżeli Cię to mocno dotknęło to coś jest na rzeczy poniekąd dobrze, bo wchodzi Ci na ambicję i wzmocni motywację, a poniekąd źle bo uznajesz to za prowokację, ale w ostatecznym rozrachunku wyjdzie na dobre. Sprawa jest mało zawiła, trzeba zadbać o wszystko micha, dobry trening i dobra regeneracja. Odpuszczenie któregokolwiek z tych czynników powoduje opóźnienie lub zastoje. A nikt tego u siebie nie chce widzieć i to jest normalne. Nawet jak trenujesz dla lepszego samopoczucia to w końcu zobaczysz gościa na siłowni i stwierdzisz "tak własnie chcę wyglądac" nawet nie musi chodzić o obraz całej sylwetki, ale np "chcę mięc taką klatę jak on" - zwracam tutaj uwagę na OLBRZYMIĄ presję środowiska w którym trenujemy. To tak się tylko wydaję "mnie to nie dotyczy, robię swoje, inni mnie nie obchodzą", ale jednocześnie nie chcesz być tym najgorszym, najmniejszym i najbardziej cherlawym i dopada to każdego i ta rywalizacja jest wciągająca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Czytaj, czytaj, czytaj. I jeszcze raz. I powtorz. I zacznij od poczatku.

Jak pisalem, mi nawet nie chodzi o Twoje slodkie pyerdolenie itd. Czaje - budujesz wizerunek, tworzysz swoj image itd. Cos z Greene'a tutaj widze. Uzywasz filozoficznego podejscia, choc czasem zayebiesz tekstem w stylu "probuj wszystkiego i niczego", co jak widac sensu nie ma. Albo dopyerdolisz pseudoobliczenia kaloryki i "wykazesz", ze HF mam mniej kcal od LF. Ale OK, rozumiem to bo sie temu oddajesz, masz wyniki i wiazesz z tym przyszlosc (jak sie domyslam).

Co mnie jednak trafia to jednak ta otoczka i przyklaskiwanie bez zastanowienia. A potem do mnie z pretensjami, ze staram sie myslec po swojemu. No tego nie zmienie, sam wiesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
ale zobacz jak Ty się odnosisz - jak oburzony nastolatek, któremu wyłączono grę na komputerze.
To nie jest jak to nazwałeś "słodkie pyerdolenie" tylko odzwierciedlenie tego co czuję, dzielenie się własnymi doświadczeniami. Problem w tym, że starasz się myśleć po swojemu po częsci, bo drugą część stanowią badania czy artykuły, którymi się sugerujesz, zamiast słuchać własnego ciała. Nie mam wpływu na inne osoby czy się ze mną zgadzają i przyznają mi rację czy też nie. No tego nie zmienie, sam wiesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Jak sie odnosze? Co Cie urazilo nagle? Ja dla Ciebie jestem slabiakiem, Ty dla mnie odplywasz czasami. I tak pewnie pozostanie, bo nigdy silka nie bedzie moim prio. I to Ci sie staram wytlumaczyc - zrozum ludzi, a nie hejtujesz na wejsciu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
Miska na dziś :
10 całych jaj
1kg żoładków z kurczaka
100g pełnotłustej goudy
75g oleju z pestek winogron
50g oleju lnianego
25g oliwy z oliwek
35g smalcu
400g jogurt Twist Bakoma
100g chleb pełnoziarnisty carrefour
70g ryz bialy
Razem: 4501 kcal

a później trening nóg. Dziś odżywki białkowej nie daję do jadłospisu, z prostego powodu: wolę zjeść więcej mięsa, by dłużej leżało na żołądku, mniej będzie męczyła ochota na podjadanie




(podkradłem kawałek z dziennika userki: Little Wild konkret muza)

Zmieniony przez - antek098! w dniu 2013-08-05 09:10:57
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Novascon - Normaflex

Następny temat

Downhill i Freeride - regeneruj się szybciej!!

WHEY premium