SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

less hate=more health vol.2, czyli : WSZYSTKO W GŁOWIE! - nowe foto str. 234

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 245247

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Ja też bardzo sceptycznie podchodzę do takich artykułów, poza tym kocham ziemniaki, zwłaszcza na redukcji, bo zaspokajają psychę w najlepszy możliwy sposób. No i idealnie nadają się na posiłek przed-imprezowy .

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
świetne DOMS na udach po tabacie polecam.
Wstałem głodny jak nigdy...
Dziś też zrobię tabatę, ale dla odmiany już 7-minutową i może niekoniecznie w przysiadach, a w pajacykach. Cardio może też sobie coś dokręcę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Przed snem robiłeś wczoraj? Ja bym nie był w stanie zasnąć po tym. Ale ogółem fajna sprawa w dnt czasem machnąć - niewiele czasu zajmuje, a efekt trwa czasem i z 2 godziny.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
przed snem i miałem lekkie problemy z zaśnięciem.
Ale z rana opierdzieliłem 2tyś kcal... dziś luźniejszy dzień diety. I tabatę też walne, dobrze przyspiesza ten metabolizm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 178 Napisanych postów 2112 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82535
tabate mialem przyjemnosc testowac kilka razy ale dawno temu. Pamietam ten wycisk. Ja robilem front do niej chyba z 30kg obciazenia albo cos takiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37249
Również żyję a jadłem niekiedy 2kg dziennie
Też sobie walnę tabatę, najcięższa opcja to chyba burpees, złe wspomnienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21566 Napisanych postów 30796 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870607
Tyle różnych systemów energetycznych próbowałem, a tabaty nigdy Jakbys chciał dać coś na masie, dla podkręcenia metabolizmu lekko, to stawiałbyś na HIIT czy tabate?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
tabatę, bo przy HIIT (najczęściej sprintach) każdy sprint będąc na masie będzie coraz wolniejszy, a tu jak trzaskasz pajacyki czy siady to dasz radę wykonać to b. szybko. I bez spowalniania.

A teraz trochę kontrowersji, słuchajcie:


Chłop z jajami i tyle, powiedział jak jest naprawdę w tym sporcie. A inni się kryją z teściem czy metką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 16366 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 89130
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Ja zawsze tabata squats robię. Chyba najbardziej kompleksowa opcja.

ಠ_ಠ

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Novascon - Normaflex

Następny temat

Downhill i Freeride - regeneruj się szybciej!!

WHEY premium