SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

less hate=more health vol.2, czyli : WSZYSTKO W GŁOWIE! - nowe foto str. 234

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 244434

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
No w sumie dobry pomysł z tymi obwodami. W DNT jakieś interwały i w zasadzie zwykłe, nudne aero niepotrzebne będzie.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
zauważyłem, że po cardio robie się płaski, a cardio robiłem zawsze w weekendy 2h. Nic dziwnego, węgla jest mało to się szybko wypłukałem z energii. Po obwodach też się ze mnie leje, ale to ciało wygląda inaczej. Czytałem już sporo o cardio jako uzupełnienie do siłówki i wszędzie było napisane, że cardio samo w sobie ma gówniany wpływ na metabolizm, tzn na początku go mocno nakręci i koniec, następuje adaptacja, później albo kręcisz coraz więcej i jednocześnie obcinasz kcal albo stoisz w miejscu. A mi na tym nie zależy, potrzebuję silnych strzałów w metabolizm raz za razem i interwały te warunki spełniają. Czym innym jest zrobić obwód i siąść na dupie 3 minuty, a czym innym kompletować sprzęt do obwodów -cały czas w ruchu, niby drobnostka, ale też pali kcal. Najważniejsza na redu micha, systematyczne obcinanie i zwiększenie aktywności fizycznej czy to w postaci ciężarów czy to w postaci ilości powtórzeń czy dołożenie jakiegoś dropa. Czyli wracamy do podstaw Im prościej tym lepiej, bo łatwiej poznać organizm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Też tak mam. Mi starczało 60min, żeby po zejściu z rowerka się czuć jak kastrat.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
sam widzisz jak to jest. Wielu ludzi ubiera robienie masy czy redukcji w sztywne ramy, czyli "robimy redukcje to musi byc cardio" "robimy mase to wywalamy cardio" i na redu są płascy, jak źle dograją dietę a na masie zalani... moim zdaniem nie chodzi o to jaką drogę wybierzesz, a tylko i wyłącznie o to, żeby Ci to służyło. To trening ma służyć Tobie, a nie Ty treningowi - to istotna różnica. Niektórzy popadają w obsesję, np dziewczyna wyciąga gościa na rowery, a on "sorry kochanie, ale nie chcę popalić masy mięśniowej" - z życia wzięte akurat. Nie mam zamiaru siedzieć jak leń i kręcić to cardio z przymusu i się denerwować "ile jeszcze.. ile jeszcze muszę siedzieć tak leniwie na dupie" to niczemu nie służy, wolę zrobić obwody, cholernie ciężkie, które popalą więcej kcal a wszystko dopiąć michą. Wynika to pewnie z tego, że KOCHAM ćwiczyć do bólu...do mocnego bólu, tak się nauczyłem i już tego z siebie nie wyrzucę. Jak mam słaby dzień - nie idę na trening, po co odwalać manianę z przymusu, mam dobry dzień to dowalam taki trening, że dziewczyna pyta "po co się tak katujesz...przecież Ty nie możesz chodzić/schylać się" wtedy jest git, wtedy jestem sobą jak masz wybór innej aktywności a czujesz, że cardio to dla Ciebie d****ny pomysł, to go nie rób. Nie zmuszaj się, bo nic dobrego z tego nie będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Fajny typ od tego roweru. Ja tam uwielbiam z dziewczyną skoczyć na tripa. Zawsze to jakaś odmiana i ciekawiej, niż na stacjonarnym. Z tym zmuszaniem masz rację, bo to też ma wpływ zapewne na poziom kortyzolu ostatecznie.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
już nawet nie wgłębiając się w hormony, ale sam pomyśl : redukcyjna dieta wystarczająco daje po psychice, masz się katować też cardio i robić to na siłę? przecież nie tylko cardio spala kcal, a ludzie zdaje się o tym zapominają. Musi być deficyt i dużo wysiłku - te dwa podstawowe warunki, nic więcej. Nie ważne czy to będzie trening na macie, worku, sprinty, wrotki etc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29702
A pytałem jak już plan redu wstawiałeś czemu nie chcesz interwałów robic, to jeszcze na mnie nakrzyczałeś, że nie będziesz wszystkiego na raz robił . Ja sam na masie chciałbym robic HIIta, ale to jeszcze nie pora, na razie idzie aero.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Zgadzam się w pełni. Michał Karmowski dla przykładu ostatnio w ramach cardio na worku boksował. Dlaczego? Bo miał taką ochotę. : )

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
no, bo wszystkiego na raz nie wolno robić Fat. Nie lubię planować. Bo z planów zawsze guzik wychodzi. Lubię się ruszać, a na cardio się nie ruszam...bardziej odpoczywam. Jak będę na emeryturze, to napewno wprowadzę cardio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 874 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 104065
Barszczyna
Zgadzam się w pełni. Michał Karmowski dla przykładu ostatnio w ramach cardio na worku boksował. Dlaczego? Bo miał taką ochotę. : )


Widziałem jak ok. pół roku temu Maszewski robił coś a'la HIIT/cardio. Worek, wykroki, bieg itp. Kilka rund. Podziw, że taka masa może się tak sprawnie poruszać.

Teraz... teraz wasze wargi praktycznie się już stykają...
A potem po prostu jej mówisz, jak bardzo jej nienawidzisz.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Novascon - Normaflex

Następny temat

Downhill i Freeride - regeneruj się szybciej!!

WHEY premium