SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

less hate=more health vol.2, czyli : WSZYSTKO W GŁOWIE! - nowe foto str. 234

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 245489

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Jak uważasz, przy masie można dowalić do większości ćwiczeń dropsety i się przy tym nie zajechać fizycznie?
EDIT: Mówiąc o większości, mam na myśli wszystkie ćwiczenia wielostawowe przy splicie. :P


Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2013-06-01 10:24:18

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
dropsety są super, ja robię - mi służą. Trzeba wyczuć i tyle. Czas treningu się gwałtowanie skraca, tonaż jest dużo większy, co za tym idzie praca mięśni dużo większa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
No to się spróbuje. Jakby były problemy z regeneracją to się najwyżej utnie. Na razie końcóka redu. ;p
Dzięki.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
pytasz przy masie.
Wiadomo, że lepiej jest intensyfikować treningi, kiedy tych składników odżywczych jest dużo we krwi, wpada bardziej czyste mięso niż jak to zazwyczaj się robi: 6 powtórzeń z jakimś ciężarem i zalewanie od nadmiaru kcal. Ciężar może być duży, ale liczy się tu praca mięśni, a to różnica zasadnicza, bo 6x200kg to 1200kg tonażu, czyli dokładnie tyle samo co 100x12 - niestety...dlatego trzeba robić 100x30 wtedy 3tony oczywiście nie wpadać przy tym w skrajności i nie szukać głupowatych argumentów w stylu "1000pow samym gryfem"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Tak, tak. Pytałem o dropsety przy masie. Właśnie o to chodzi że nie chcę się zalewać zbytnio, bo będę masował do maja kolejnego roku, więc albo będę musiał ucinać kcal albo zwiększyść objętość i intensywność, co za tym idzie bodziec wzrostu dla mięśni będzie większy i dlatego zdecydowanie wolę opcję drugą. Kwestia tego czy jest możliwość wytrzymać na takiej intensywności długi okres czasu. Pierwszych 6-12tyg pewnie tak.

Ale to troche bez sensu, że się tak martwie. Wystarczy że utnę po prostu intensywność jak wyczuję, że już jest nie tak. Ale Ty widzę że ćwiczysz ciągle ciężko z regresami i pytam jak w ogólnym rozrachunku się czujesz. :P

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
w ogólnym rozrachunku, czuje się mega zayebiście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakie koncepcje się rysują odnośnie nowego planu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
No te dropki mają jednak coś w sobie, chyba też je do treningu włączę, ostatnio jak robiłem dropa z przenoszeniem linki wyc.gornego na plecy to pod koniec 5kg mnie zabiło

przez ten Twoj opis treningu mam ochote zgwałcić plecy

ps. Trenujesz Antos partie co 7 dni? czy na tak "wyczucie" az sie miesien zregeneruje ? raz co 5, raz co 6 dni itp?

Zmieniony przez - Hekade w dniu 2013-06-01 13:52:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
tak, co 7dni.
A plan nowy zaraz sobie nakreślę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
4-dniowy split

Podział:
Nogi
Barki
wolne
Grzbiet
Klatka+ramiona
______________
Nogi:

Przysiady ze sztangą na barkach
Wypychanie na suwnicy
Gironda sissy suat
Wyprosty kolan siedząc
Martwy na prostych
Uginanie podudzi leżąc
+łydki, brzuch
____________
Barki:

Wyciskanie hantlami siedząc
Unoszenie przodem z pronacją
Unoszenie boczne wylewające
Unoszenie boczne wylewające w opadzie
________________________
Grzbiet:

Wiosłowanie w pochyleniu tułowia
Wiosłowanie w opadzie tułowia
Wiosłowanie z ramieniem maszyny z półwolnym obciążeniem
Wiosłowanie siedząc
Ściąganie drążka szeroko nachwytem do klatki
Pullover
Wyprosty na ławie rzymskiej
_______________
Klatka + ramiona

Pompki z dłońmi na hamtlach
Rozpiętki siłowe na ławie poziomej
Rozpiętki siłowe na lekkim skosie dodatnim (zamienne z gilotyną)
Rozpiętki podchwytem na ławie poziomej
Rozpiętki na bramie
Przenoszenie talerza leżąc wzdłuż ławki

Uginanie ramion na modlitewniku z łokciami wkręconymi do środka
Uginanie ramienia jednorącz w opadzie tułowia z wkręconym łokciem do środka

Francuz za głowę leżąc
Prostowanie ramienia z rączką wyc. górnego

Uginanie + prostowanie nadgarstków siedząc
_________________________________________________
Każdy trening oprócz nóg poprzedza trening łydek.
Cardio 30min po każdym
Różne zakresy pow, różne ciężary - raz mniej, raz więcej.
Klatka experymentalnie bez żadnych ciężkich wycisków, przez co lepsza regeneracja barków i tricepsów. Przywodziciele i odwodziciele w planie, ale nie chce mi się o nich pisać.

Tyle, chyba


Zmieniony przez - antek098! w dniu 2013-06-01 15:10:24
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Novascon - Normaflex

Następny temat

Downhill i Freeride - regeneruj się szybciej!!

WHEY premium