SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

less hate=more health vol.2, czyli : WSZYSTKO W GŁOWIE! - nowe foto str. 234

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 245106

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Kawał dobrego mięcha, nie kombinuj za dużo a będzie petarda

pozdro !

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
nie kombinuje nie mam zamiaru.
Trzymam się bilansu i to jest najważniejsze. A to czy zjem 3 duze posilki czy 8 malutkich to mnie nigdy nie interesowalo, nawet na masie liczy sie tylko i wylacznie TEF, ktory jest niezmienny zarowno dla jednej opcji jak i drugiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Przyznam, ze barki mi sie w oczy rzucily Solidna sylwetka, kawal chlopa. Kibicuje zatem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 3518 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 72021
ja jestem tylko ciekawy nóg... czy dalej beda 'kłodowate'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
niech Cię o to głowa nie boli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21556 Napisanych postów 30788 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870525
Kurde, Antek! Ty i słitaśne fociaszki od lustra?! Świat się wali A poważnie - w sumie chuya widać, ale barki solidnie wyglądają, a miałeś z nimi problemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
spore problemy, podobnież jak uda ich kształty, ale poprawiłem i jedno i drugie na szczęście. Z łydkami wciąż walczę i wywalczę. Znajdę sposób pocieszające jest to, że sobie odpocznę od poniedziałku, bo na nogi bede robil tylko delikatnie dwojki i syzyfki i wyprosty i wsio przysiady nie, bo uda sa baniakowate od nich, a syzyfki to tez dobra forma kuczna i pelnosc ud od nich nie zaniknie za to wyseparuja lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Łapy razem z barami z tej perspektywy - kosa... Reszta rewela. Robisz swoja robotę dobrze Antku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
no no widać, że coś ćwiczysz I chyba sporo biegasz, bo nogi dosyć spore
Nie no dobra sylwetka, tzw. masa z klasą

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pewnie w piłkę gra i dlatego takie kopyta.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Novascon - Normaflex

Następny temat

Downhill i Freeride - regeneruj się szybciej!!

WHEY premium