SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

less hate=more health vol.2, czyli : WSZYSTKO W GŁOWIE! - nowe foto str. 234

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 242823

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1038 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12240
Antek trafiłeś w samo sedno. ;) Jak już coś robić to na 100. A temat innych uczestników siłowni, zostawiłabym w spokoju, bo mając dobry swój plan, nikt nie powinien mieć czasu, siły ani ochoty, żeby zawracać sobie banie tym, czy ktoś przyszedł w klapkach, sandałach czy koszulce polo na siłownie. Nie o to w tym chodzi.

it's funny how day by day, nothing changes. but when you look back, everything is different.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Kapitan Wodka
Nie generalizujecie, sa naprawde rozne w zyciu sprawy i chvja wiecie o innych. Nie ma przymusu targania klamotow i tyle; jak ktos placi za silke to ma takie prawa jak Wy.

A Ty Gimbade zamknij pyzde losiu z dysortografia, bo niewazne czy silka publiczna czy nie - i tak z Ciebie jest polew.


Wzajemnie wyglądająca jak kvpa wielkiego zalanego góvna spinająca się pipko nie wiem po co zaczynasz hejt na mnie skoro nawet się do Ciebie tym postem nie uniosłem, ale skoro aż tak Cie to poruszyło, widocznie miescisz się w "opisie" tych typow ludzi

pozdro

PS. Wybacz antek za spam z mojej strony off


Zmieniony przez - Hekade w dniu 2013-08-04 16:57:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 28927 Napisanych postów 62550 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 900876
dokladnie jest Antek jak piszesz lewactwo i amatorka a pozniej zale ze nie idzie.ja nie pamietam kiedy odpuscilem jakis trening.dla mnie jest to jakas abstrakcja.nie zrobie dzisiaj zrobie jutro.ale zawsze plan wykonany w 100%. jak chcesz wpadnij do galerii zdjec i zerknij moj temat dodalem nowe foty z konca redukcji.zalezy mi na Twojej opinii bo masz pojecie co do treningu i jaja jak kokosy zeby ciezko i solidnie trenowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11950
,,nie ma co generalizować i obrażać ludzi bo ćwiczą na maszynach nie każdy przychodzi na siłkę w tym celu co wy , jedyni idą żeby nie siedzieć w domu, inni bo mają siedzącą pracę i się chcą poruszać trochę, ktoś jeszcze dla samopoczucia czy po to żeby móc zjeść sobie ciastko jak ma ochotę bez konsekwencji że odbije się na sylwetce'' - Tylko że oni równie dobrze mogli by pobiegać, pojeździć na rowerze etc. a nie siłownie blokować - szczytem wszystkiego było gdy chcąc zrobić rozpiętki na dobicie klatki na skosie, ławeczkę zajeła mi dziewczyna która robiła francuza hantlą jednorącz. I mógł bym zrozumieć że targa jak na swoją wagę i płeć duży ciężar przez co musi siedzieć na ów ławce, ale ona wzieła hantle 1,5kg(!) i machała tym bezwładnie. Równie dobrze mogła by to robić na stojąco ale co tam! Ja płace ja mogie! Zero oglądania się na innych. A ja stałem jak te widły w gnoju aż jaśnie hrabina będzie łaskawa ukończyć serie. A co do maszyn i wolnych cieżarów. Jestem wstanie zaryzykować stwierdzenie że każdy cel jaki sobie stawiają użytkownicy 'klabów' można osiągnąć wolnymi ciężarami. Mało tego. Ćwicząc na maszynach ów trenujący nie osiągną swych celów i potem słyszy się coś w stylu ,,Próbowała/em wszystkiego! siofnia nie działa!''. I żeby była jasność - nie nawołuje do podpalania czy wysadzania sieciówek a jej użytkowników do ćwiartowania żywcem. Po prostu chce wyraźić swoja dezaprobate dla tego typu zachowań na forum które w końcu do tego też jest. A sam osobiście gdy widzę takich delikwentów to ich nie upokarzam czy mieszam z błotem tylko robię swoje i nie daje po sobie poznać że nimi gardzę dobra żart. Po prostu nie pasuje mi ich ''styl''.

Zmieniony przez - NattyDread w dniu 2013-08-04 17:35:20

Zmieniony przez - NattyDread w dniu 2013-08-04 17:36:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
większość takich sytuacji też wynika z niewiedzy po prostu. Kobiety akurat tu rozumiem, Panie bardzo mylnie interpretują samą pompę mięśniową : "rosnę, uda mam większe, ja nie chcę mięśni!!" taki strach przed dużym umięśnieniem, ale to przychodzi dopiero z czasem, że jest to proces długotrwały, natomiast przy tym uważam, że Panie również powinny swoje dźwigać. Nie piszę wcale o kolosalnych ciężarach, ale przynajmniej przyzwoitych. Ciało by się zmieniało musi dostawać bodźce z zewnątrz - trening jak i wewnątrz - dieta, choć zarówno jedno i drugie można nazwać czynnikach zewnętrzno-wewnętrznymi, bo i trening i dieta ingerują mocno w hormony a to one nami sterują Natomiast Panowie, którzy nie dość, że nie dźwigają a w dodatku nie zachowują należytej intensywności treningowej - NIC NIE OSIĄGNĄ, trochę to brutalne wiem... każdy chce słyszeć, że da się łatwo... ale wolę pisać prawdę niż to co chcą ludzie słyszeć. Nawet najlepsze wspomaganie czy suplementacja nie zmienią wiele, jeśli nie zmieni się podejście. I trzecia rzekłbym grupa, to początkujący czyt. za dużo kombinowania, wciskanie serii łączonych, supersetów po przeczytaniu 1 artykułu, takie podejście też pali na panewce bardzo często. Nie ma co kombinować, na masie jak i na redukcji mądrze dźwigać i mądrze się odżywiać, liczyć te kalorie i makroskładniki - nie ma tu filozofii, to dość prosta droga ale wielu ją sobie utrudnia. Jak ktoś jest całkiem świezy to wiadomo, nie musi ważyć produktów, ale jak już coś się zbudowało i chce się iść dalej, to moim zdaniem jest to swego rodzaju obowiązek, bo wtedy dokładnie wiemy ile jemy to się tak wydaje, że jak wezmę garść orzechów to mam 20 czy 30g a często wychodzi mniej niż nam się wydawało przy niektórych produktach, a przy innych dokładnie odwrotnie - dużo za dużo, bo liczy się też objętość danego produktu - jedne są większe a drugie mniejsze i to dość logiczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11950
Należy dźwigać wg. mnie duże ciężary i to podstawa, duże względem swoich sił. Pamiętam sytuacje gdy na moją małą mordownie przyszli ludzie z sieciówki (była przez jakiś czas zamknięta) i nigdy nie zapomnę faceta ok.90kg wagi który dźwigał ciężary mniejsze niż ja przy moje dość skromnej wadze (wtedy około 75kg). A czemu? Nie dlatego że był słabszy, ale dlatego że kończył serie w momencie w którym zaczyna się walka z ciężarem i z samym sobą. I dla tego mam większy szacunek do typka 50kg który bierze 40kg na wiosło, ale widać że to granice jego możliwości i daje z siebie wszystko, niż do koksa 120kg który robi wiosło 120kg ale widać że macha by machać tak jakby był w robocie i po prostu musiał wyrobić dniówkę jak najmniejszym kosztem. I dla tego nie wymagam np. od kobiety żeby siadały 200kg ale żeby robiąc trening brały ciężary duże dla siebie, bo to co widać w sieciówkach (cytując klasyka) ,,to bardziej masturbacja a nie trening''

Zmieniony przez - NattyDread w dniu 2013-08-04 18:26:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1899 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7576
świetne słowa antoni ! Widzę twardo w upały machasz tonami :)

flat beat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1038 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12240
Antek pomyślałam od razu o Tobie:D


:)

it's funny how day by day, nothing changes. but when you look back, everything is different.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
Fletcher - lubię gościa nie mówi głupot. Wszystko w głowie.
Trzeba kochać ból, ja idę na siłownię by go czuć, bym nie mógł się ruszać, uwielbiam to - takie zaszczepienie masochizmu, a Wy?

Zmieniony przez - antek098! w dniu 2013-08-04 22:46:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
dobry filmik :)

===> 1Polska.pl

Nowy temat Temat Zamknięty
Wiecej