SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

less hate=more health vol.2, czyli : WSZYSTKO W GŁOWIE! - nowe foto str. 234

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 245491

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to ja mam to samo ale i tak jak nie dopyerdole tych wegli i mega retencji to stoje w meijscu%)
jak dam duzo tluszczu malo wegli to niby suchszy wyglad ale w rzerczywisotsci to jest tak ze wody mam malo a fatu i tak lapie wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
a to nie, u mnie tak hardcorowo nie ma
ale jest inaczej: u mnie dieta to 1/3...do wyglądu - serio, ja nie rosnę, jak nie mam bodźca treningowego i to nie byle jakiego... duży ciężar, jakieś dropy z tego itp i szczerze nie wiem co gorsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mi plecy zaczely rosnac jak zaczalem robic tak chvjowo wioslo jak Ty
tak to wczesniej nie szlo ich ruszyc

Zmieniony przez - shitman_xD w dniu 2013-06-10 16:31:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
Brawo, ale i tak jest od chuya ekspertów z chuyowymi plecami co wiedzą lepiej jak je budować "technicznie"...
___________
Lekko nogi + klata + bicepsy

Wyciskanie jednonóż na suwnicy - rozgrzewka na kartce papieru i drop ze 180kg, uda już ciekawie napuchły

Syzyfki - od razu drop: 20kg-15kg-10kg-5kg-2,5kg-własna waga, pierwotnie miało być po 10 ruchów, ale było coraz ciężej, nogi odmawiały posłuszeństwa, o ich pompie nie wspominam.

Pompki z nogami wyżej i dłońmi na hantlach - poprosiłem partnera, żeby mnie docisnął porządnie - i to zdało egzamin mocno zdało...była masakra..

Rozpiętki siłowe na ławie poziomej - 15kg,30kg,46kg...skromniutko niby 3 serie, ale bodziec niezły

Rozpiętki na bramie - od razu dropem zjechałem z dużego ciężaru, pięknie tego klatka potrzebowała

Rozpiętki podchwytem leżąc na ławce skośnej dodatniej - też drop 12kg,9kg,5kg...rewelacyjne ćwiczenie

Rozpiętki na bramie w opadzie - specyficzne ćwiczenie, bo pełen opad + dodatkowo odkręcanie nadgarstków u góry, by jeszcze mocniej rozciągnąć piersiowe, klata pełna...ciężko opisać, mam nagrane.

Przenoszenie sztangielki - 1 seria na 40-tce, dla pełnosci klaty

Modlitewnik jednorącz -piekielny drop na sztangielce: 40kg-30kg-24kg-18kg-15kg-12kg...

Uginanie w opadzie z drążkiem wyc. dolnego z łokciami wkręconymi do wewnątrz - ciężarow nie pamiętam, pamiętam tylko ból i pompę.

Uginanie z drążkiem wyciągu dolnego stojąc z łokciami wkręconymi do wewnątrz
- znów mega pompa...

Młotki - 1 seria, ale zrobiona dynamicznie, tak by to ramienno-promieniowy hamował.

Trening jak należy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
też dzisiaj robiłem rozpiętki na skośnej podchwytem tylko nie wiem czy ty robiłeś tak jak ja że od dołu do góry z pełnym ściskiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
nie wiem jak robiłeś , a moje wykonanie zobaczysz, tylko filmy dostanę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
tak to wyglądało, sorry, że nie po kolei:






























...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
nie wiem jak ty nazywasz ta wersje rozpietek ale chyba "nabieranie wody" sprobuj sobie ja zrobic w calkowitym opadzie na pełnym garbie z gornymi raczkami, tez niesamowicie masakruje piersiowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Antek jakby Cie podsuszyło troszku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21595 Napisanych postów 30818 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870850
Brak węgli to i woda schodzi, ale ja nie dostrzegam tej poprawy jakości o której co chwila wspominasz. Ręce, nogi, cały czas take "parówkowate", bezkształtne imo.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Novascon - Normaflex

Następny temat

Downhill i Freeride - regeneruj się szybciej!!

WHEY premium