SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

less hate=more health vol.2, czyli : WSZYSTKO W GŁOWIE! - nowe foto str. 234

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 245336

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
sam korzystam z neta kolego to jest moja edukacja na tą porę. Niestety trzeba też przepuszczać jak przez sito jakieś informacje zupełnie dziwaczne czy przesadzone, bo inaczej można zgłupieć. A więc tak korzystam z artów Layne Nortona i Lyle Mcdonalda, jest tego sporo, znajdziesz przetłumaczone bez problemów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
Antek, jesli to nie problem to prosilbym o wyslanie artow na priv. Nie mam ostatnio co czytac ;)

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja coraz bardziej jestem przekonany ze 250 testa+duzo kg na treningu i odpowiednia ilosc bialka jest wystarczajaca zeby ochronic "mieso" na naszym poziomie a od pozostalej ilosci fat/ww zalezy samopoczucie etc i czy szybciej czy wolniej spalimy fat ktory mamy na sobie %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347430
150x8 w WL bez docisku,z dopięciem,to sporo.Bardzo sporo.

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2013-08-27 22:00:21

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
shit - no niewykluczone, pewnie testujesz vlcd stąd ta opinia. Czytałem to w oryginale i rzeczywiście było sporo trafnych argumentów. Traktuję mimo wszystko jako ciekawostkę, co chwilę będą się pojawiały nowe rzeczy

ronnie - nie wiem, możliwe, nie znam się na tym, bo nie jestem fanem tego ćwiczenia, ale robie je bo daje mi świetny bodziec ciężarowy. Nic poza tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
co do wyciskania leżąc sztangą to mam takie samo zdanie, zdecydowanie, na hantlach dużo lepie czuć prace klatki, lepiej można ją spiąć ;) moja indywidualna opinia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347430
Na sztandze również można zmiażdżyć klatkę-masz wiele wersji nakierowanych na piersiowe,a nie cały łańcuch funkcjonalny.

Mi zawsze dobrze wchodziła taka semi gilotyna-bardzo szeroki chwyt i opuszczanie na dolne rejony klatki-bez docisku.Tylko że rotatory nie podzielały tego entuzjazmu.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja wolę wyciskanie sztangi niż hantli.
Jest moc w tym WL, bez dwóch zdań
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
Witam,witam.

Na śniadanie poleciały 3 całe jaja i 25g owsa i zaczęła się jazda...prawdziwa metaboliczna jazda. Jeszcze nie zacząłem pracować a już mnie ssało w żołądku, jakby ktoś mi wsadził rękę i ścisnął z całych sił, żyły powyłaziły.... Wystarczyło wrzucić trochę węgla do śniadania i była miazga, potem w pracy ziemniaki i 500g mięsa, teraz przedtreningowy ziemniaki, 75g ryżu i 250g mięsa i jest energia i lepiej nabita i wyglądająca sylwetka. Potreningowo będzie tak samo, a kolacja znów 3 jaja i 25g owsa. Za niedługo grzbiet, czyli to co misie lubią najbardziej! coś czuję, że będzie to dobry trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/312b9406211e74aa.html 

coś tam się delikatnie czworobok jeszcze poprawił od poprzedniego razu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Novascon - Normaflex

Następny temat

Downhill i Freeride - regeneruj się szybciej!!

WHEY premium