SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

less hate=more health vol.2, czyli : WSZYSTKO W GŁOWIE! - nowe foto str. 234

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 244387

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21508 Napisanych postów 30765 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870146
Antek, ale w jamie ustnej zaczynają się trawić węgle a nie białko Chociaż teraz prawie we wszystkich białkach tyle ww że i masz rację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
dlatego biorę poprawkę na odżywki. Odżywka białkowa to nie mięso a nawet mięso trzeba dokładnie przeżuwać by później soki żołądkowe sprawniej sobie z nim radziły. I dotyczy to tak samo mięsa zblenderowanego, chociaż tu przyznaję szczerzę, nie wypiłbym wątróbki czy innych podrobów przemielonych blenderem, to się może udać z kurą itp, ale nie podrobami. Przynajmniej dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Próbowałem kiedyś wątróbke z dżemem chyba, troszke odżywki białkowej i próbowałem to wypić,
porzygałem sie wtedy w polsce jeszcze, na sam zapach mało paw nie poszedł, ale wyszedł z pierwszym łykiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
z dżemem to już hardcore jedyny słodki smak, który się nadaje do łączenia z tym podrobem to jest cebula. Cebula jest słodka po wypuszczeniu soków i z wątróbką wchodzi nieziemsko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 872 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 104042
Ale są jeszcze przepisy z jabłkiem, gruszką i żurawiną. Z cebulą faktycznie pycha.

Teraz... teraz wasze wargi praktycznie się już stykają...
A potem po prostu jej mówisz, jak bardzo jej nienawidzisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
pewnie. Sam jadłem nawet z ananasem(osobno). Z jabłkiem nie próbowałem, aczkolwiek ugotowane jabłko i wątroba mogłoby być ciekawe. Surowe jabłko bankowe rozwolnienie u mnie. Będzie trzeba przetestować niedługo dzięki za przypomnienie takich opcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1038 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12240
widziałam też przepis z sokiem z malin (chyba nawet jakaś rozmowa n/t była:) )

it's funny how day by day, nothing changes. but when you look back, everything is different.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Wrzuc kiedys zrzut z michy bo jestem ciekaw jak wyglada rozkład makro w poszczegolnych posiłkach

Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2013-08-07 15:54:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
sobie policz :D

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21508 Napisanych postów 30765 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870146
^Przecież napisał że chodzi mu o poszczególne posiłki.
Ostatnio nie chce mi się bawić z podsmażaniem, to wrzucam do wody na 7-8 minut, sypię wegetą i też zayebiście wchodzi
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Novascon - Normaflex

Następny temat

Downhill i Freeride - regeneruj się szybciej!!

WHEY premium