SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

less hate=more health vol.2, czyli : WSZYSTKO W GŁOWIE! - nowe foto str. 234

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 244007

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
te zwroty, no offence czy peace w internecie są zawsze źle rozumiane. W większości przypadków oznaczają ironię.
No jak Ci niepotrzebne? starasz się to robić na każdym kroku przy każdej możliwej okazji odpiszę Ci " po chuya" łączyć tłuszcze z węglami :
1) faktem jest, że najdę wodą łącząc dwa paliwa energetyczne, będę wazył więcej, przekładnia siłowa będzie większa, więcej mięsa mogę zyskać na tym 2 etapie masowania
2) teraz byłem na 3,5g tłuszczu - to są bardzo duże ilości tłuszczy, teraz schodząc na 2,5 siłą rzeczy metabolizm musi przyspieszyć
3) dołączając węgle na dobrej wrażliwości insulinowej będzie tylko lepiej względem samopoczucia
4) muszę konkretnie masować, a potem konkretnie się wyciąć. To jest najszybsza droga, robią tak miliony ludzi na całym świecie, którym zależy na mocnych przyrostach.

żyłem bez węgli, więc jak teraz na 5 czy 6 tyg będę je miał w diecie, kręcąc codziennie aero, dokładając sumiennie na sztangę i zwiększając intensywność treningów to wyjdzie z tego coś czego oczekuję. Przekonałem się, że wystarczą mi 3 doby bez węgla i mniej białka bym spuścił większość wody z siebie. Więc wodą nie chcę się przejmować na węglach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Bardzo dziekuje, o to mi chodzilo. Od poczatku. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
Cieszy mnie to, że się dogadaliśmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
PS. IMO czyste masowanie bez saa nie da rady, ale musze zobaczyc sam na sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
bardzo nie zdrowe, przede wszystkim.
Woda i tłuszcz to osłona dla Twoich stawów, by czysto masować to zazwyczaj tłuszczu w diecie jest mało, treningi musiały by być bardzo intensywne, w końcu stawy powiedziały by dość. Nie warto się w to bawić. To dobry termin dla ludzi, którym :
- albo wystarczy powiedzmy ta sylwetka fit przez cały rok, ale do kulturysty to tu daleko, a przynajmniej do sylwetki kulturystycznej
- albo zawodników, którzy przetrzymują formę jeszcze przez kilka tygodni bo mają pokazy czy kolejne zawody, ale i tak wodą zawsze lekko najdą i to jest normalne, wystarczy popatrzeć na opuchliznę stóp, bo nasiąkamy wodą zawsze od dołu. Niektóre Panie dziwią się, że po redukcji im stopy maleją
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a pozatym czysto to mozna na pcozatku masowac
pozniej jak nie doyebviesz troche wody i fatu to idzie wolno albo mega wolno
zadko kto ma takiego gena zeby szla tylko zayebiscie sucha masa... nawet mnie zalewa(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
to niemożliwe jest trzeba konkretnie zmasować, potem konkretnie wyciąć. Nie inaczej.
Niestety albo stety. Wszyscy kulturyści polscy na masie mają bebzony, ale nie od środków jak się niektórym wydaję, tylko od tych ilości jedzenia. Nie warto sugerować się zawsze obwodem pasa, bo to nic nie mówi... przy takich górach żarcia w pasie wpada lekko kilka cm, sama zawartość jelit.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
No, tu bym polemizowal, bo i na zawodach maja bebzony Jednak nie chce tego roztrzasac. Chuy, musze w takim razie odpuscic lean bulking czy chuy wi jak to zwac, jesc jak chlop i pchac na gryf... Po powrocie do PL tak zrobie chyba, teraz nie bardzo moge. Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo przed zawodami robia ladowanie kilka tys kcal i nie kazdy ma zayebistego gena ze wysra wszystko w pol godz i plaski brzuszek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Fakt, nie pomyslalem o tym. Tak czy inaczej te talie teraz sa szersze niz kiedy moim zdaniem.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Novascon - Normaflex

Następny temat

Downhill i Freeride - regeneruj się szybciej!!

WHEY premium