SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

less hate=more health vol.2, czyli : WSZYSTKO W GŁOWIE! - nowe foto str. 234

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 244047

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21497 Napisanych postów 30755 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869974
Ok, będę coraz wolniejszy, ale ten sprint dalej będzie na 100% moich możliwości, bo te możliwości po prostu spadną wraz ze wzrostem masy. Jaka będzie różnica dla organizmu, czy będę biegł ten sprint z prędkością 25km/h czy 15km/h, skoro i jedno i drugie, w danym okresie, będzie moim maxem?
Aha, i z góry mówię - nie wiem, dlatego pytam, a nie że wiem lepiej i próbuję coś podważyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
Przemek odpiszę Ci prosto:
Łatwiej Ci będzie robić pajacyki w tabacie niż sprinty na 100% możliwości z jednego super ważnego powodu: przy sprintach tak zajedziesz dwugłowe, że z każdym sprintem będziesz coraz wolniejszy wydaje Ci się, że biegniesz na 100% bo pompa dwugłowych przeokrutna piszę o sprintach w terenie. 1 sprint zrobisz powiedzmy w 15sekund, 2 sprint już w 13 itp tendecja malejąca sprinterzy i normalne osoby nie posiadają czucia mięśniowego, a jak całe życie pracujesz nad sylwetką to nawet w sprincie podświadomie pracujesz mocniej dwójką, bo do tego są przystosowane Twoje mięśnie, tak samo jak podczas pajacyków w tabacie pompują się na maxa barki, ALE to się da jeszcze wytrzymać i nie schodzić z intensywności. Niestety, przebrzydłe koksowniki tak mają dlatego też trzeba uważać przy jakichkolwiek przeprowadzkach, żeby sobie nie naderwać/naciągnąć jakiejś grupy/partii, łapiesz fotel izolowanym ruchem do uginania stojąc - obrazowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21497 Napisanych postów 30755 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869974
O, i teraz ładnie mi to przedstawiłeś Zgadzam się w 100%, już po 15s sprintu dwójki zaczynają się pompować, a z każdym kolejnym jest coraz większa masakra, pompa jakbym trzaskał mcnpn z dropsetami Faktycznie, to że myślę że robię to na 100%, nie musi oznaczać że na prawdę robię to na 100% Spróbuję w środę tabata squat, mam nadzieję że rzygi podejdą do gardła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
uważaj na czwórki, ja się wywróciłem po zakończeniu. Straszna pompa, w zasadzie jakbyś robił siady na dropie... a to wszystko przez te syfiaste czucie mięśniowe, jakby nie można było tego zrobić jak normalny człowiek

a teraz trochę kulturystyki bez syntholu. Moim zdaniem do czegoś takiego powinien dążyć każdy trenujący:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
To były perfekcyjne sylwetki. Może uda nie zawsze docięte, ale 10x lepiej całokształt wyglądał niż dzisiejszych kulturystów. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć: tak chciałbym kiedyś, za jakieś 10-15 lat wyglądać.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21497 Napisanych postów 30755 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869974
No, ideał
Czytałeś Antek na animalu ostatnią dyskusję o vlcd? Podobno przez diety low fat na redu wszyscy teraz mają takie ciążowe bebzony... Może i coś w tym jest, bo kedyś jak robiłem redu na ckd, to pomimo tego że fat schodził wolniej, talie miałem prawie jak Zane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
czytuję animala, sporo kontrowersyjnych wątkow tam się pojawia a w nich sporo wiedzy, muszę przyznać. I to nie byle jakiej.

a jaki masz mieć brzuch sluchaj pod wpływem dużej podaży węgla, który zalega w jelitach? nie wiem czy jest sens by fat schodził wolniej na redu - po co? robiłeś i robisz świetne redukcje na low facie, wystarczyłoby byś na ostatnie 2 tygodnie uciął węgle całkowicie, miał jedynie warzywa i chude białko (ryba/kura), efekt odnośnie talii zapewne byłby podobny. Chyba, że mówimy o wyższej półce zawodników, ale tam PODEJRZEWAM talię im rozwala insa, igf-1 i orale w niemałych ilościach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21497 Napisanych postów 30755 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869974
Tylko właśnie podobno nie rozchodzi się o całe te g**** zalegające w jelitach, a o fat na narządach, który schodzi dopiero po ostrym ścięciu kcal i wywaleniu węgli. Ja się aż zacząłem zastanawiać nad fortransem albo lewatywą ( ), żeby sprawdzić jak ten brzuch by wyglądał bez tego całego syfu. Ale niestety podejrzewam, że dalej byłaby ciąża... Umiem kontrolować ten brzuch, na codzień nikt tej ciąży nie zauważy, ale jak puszczę, to jest masakra
Kurde muszę spadać nogi zrobić, napisz coś mądrego żebym miał co poczytać jak wrócę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29702
Te wywalone bebechy straszne są. Dzisiejszy kulturysta w ubraniu wygląda jak jakiś grubas, a nie sportowiec (mając niziutki BF).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Pamiętam, jak mojej dziewczynie pokazałem filmik z Universala, na którym chyba Vaillant wbiega po tych schodach w Filadelfii, co w Rockym były. Jej pierwsze słowa: "Ło matko, jaki gruby a tak wbiega..."

ಠ_ಠ

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Novascon - Normaflex

Następny temat

Downhill i Freeride - regeneruj się szybciej!!

WHEY premium