SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

less hate=more health vol.2, czyli : WSZYSTKO W GŁOWIE! - nowe foto str. 234

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 242842

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
wodka: progresu na fotkach moze az takiego nie widac ale obwody i sila poszla w gore, waga tez, ale mniejsza o to. regresu w kazdym badz razie nie zrobilem Nie wiem czy twoja nienawisc wynika z zazdrosci czy z gimbiego myslenia jakie prezentujesz. reczej to drugie bo jestes zwyklym typowym tlustym frajerem o ktorym tu w dzienniku widocznie była mowa "Hekade to kwintesencja bycia Gimbem - glupi, dziewica, bez wynikow" - naprawde z dvpy to napisales, zresztą jak polowa tego spamu co w swoim poscie przedstawiles. hmm nie mam wynikow? na jakies podstawie tak twierdzisz? pochwal się swoimi jesli jakiekolwiek taka kluska jak ty miała. Po tescie nie znikłem z forum ale to ze nie zakladalem od razu dziennika nie znaczy ze musisz herezje wypisywać jak to zwykle robisz. Dobrze Antek napisal. zachowujesz sie jak dziecko ktoremu gre wylaczyli na komputerze. poplacz sobie jeszcze troszke z tego powodu. Wszyscy potrafia normalnie pisac, ale nie... bo nagle wpadło rozkapryszone 26-letnie dziecko i zaczelo beceć wszystkim po kolei. U ciebie sie cos zmienilo? dziwne by po 3 miesiacach redukcji nie bylo widac jakiegokolwiek progresu w strone mniejszego %bf. progres ze strony masy na redukcje zawsze bedzie widać ale chyba nawet tego nie odrózniaśz deb.ilu bo jestes na to zbyt głupi

Ant: Musialem mu odpisać. Przepraszam juz nie bede spamować, bo nie ma sensu wchodzic nawet glebiej w konwersacje z niedorozwiniętym umysłowo 26letnim osobnikiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 2101 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 140227
Wedlug mnie za bardzo generalizujecie, ja osobiscie uwazam, iz kazdy bywalec silowni poswieca swoj cenny czas aby sie zmienic. Wiadomo nie kazdy bedzie pro i nie kazdy chce miec mega wyniki, wazne aby robil to dla siebie i sie z tym dobrze czul. Znam wiele osob, ktore chodza na silownie po to aby im to pomagalo w innych dyscyplinach bo te inne dyscypliny daja im pieniadze na przezycie. Takich prawdziwych milosnikow duzych ciezarow jest bardzo malo, bo ten sport wymaga wielu poswiecen. Prawda jest taka, zeby osiagnac cos powazniejszego na silowni trzeba wszystko jej poswiecic.
Ja osobiscie robie to dla siebie, moglbym zajac sie silownia ale nie ukrywam, moim konikiem jest inny sport dzieki ktoremu wiele zawdzieczam. Zdobyte medale MP w kategoriach mlodziezowych, gra z najlepszymi zawodnikami w kraju, jednak robia swoje. Ciezko od tego tak sie latwo odciac, ten kto to przezyl wie o co chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 609 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14077
Projekt DM dla mnie kozak, obydwie płyty zawsze na słuchawkach na siłce ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
Brzuch,łydki,uda

Seria łączona: scyzoryki na maszynie + przywodzenie kolan siedząc 3x12

Wspięcia na palce na łydkownicy siedząc 2x20
Kickback 3x10
Uginanie podudzi leżąc 8x6
Syzyfki 10x10
Przysiady ze sztangą na barkach 1x40
Wypychanie nogami na suwnicy skośnej 1xkilkanaście

Cardio 25min


Suplementacja:

bcaa extra + elektrolity przed cardio
bcaa extra + elektrolity po cardio
_____________________________
Komentarz:

seria łączona
- większe ciężary niż tydzień temu, solidniejsza pompa zdecydowanie, dobrze czułem zarówno brzuch jak i przywodziciele.

wspięcia - 2 serie ze szczytowym przytrzymaniem, moim zdaniem to ważne dla łydek, a nie takie machanie na pałę bez ładu i składu.

syzyfki - do 7 serii z ciężarem 10kg, po 7 serii redukcja na 5kg. Miazga dla czwórek, ledwo chodziłem.

przysiady
- 15pow od gory do polowy, 15 od dna do polowy, 15 pelnych.. maly ciezar 70kg, ale to wystarczylo.

suwnica - 300kg kilkanascie ruchow, byla masakra.

Pod wieczór wrzucę jakieś filmy,
W diecie mała zmiana, wyrzucam tą ohydną oliwę z oliwek na dziś i daje wiórki kokosowe, to o wiele lepszy wybór.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
tak to dziś wyglądało:







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2819 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45257
Widać że się nie opierdzielasz z nogami :) Musze spróbować taką wersje przysiadów, musi na grubo katować uda :D Tylko jak ja później będę biegał :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 360 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3970
Oj****** cały dziennik qtwa 2 dni :D
Podejście Pro:)
Ciężary Maja Być Duże :D
Jak ma Coś urosnąć kiedy nie jest doj**a**** :)
Zdrówka jak najdłużej i progresu co Dnia :)
Pozdro

Ból Przechodzi, Ale Duma Zostaje!!

http://www.sfd.pl/Go_Hard...Or_Go_Home_...._pumba124-t945664.html Dziennik Pumbusia Nowe Filmy Strona 14...

The Pain You Feel Today Will Be The Strength You Fell Tomorrow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319

a jutro klata i chyba mam poważną ochotę na jakieś cięższe wyciskanie, hantle się pokończyły, więc prawdopodobnie dowalę coś na smitha, by bardziej bodźcować i kontrolować pracę klatki. Dziś siadom odpuściłem w kwestii ciężarowej, a ilość kilogramów musi się zgadzać nawet na redukcji ciężar robi wielką robotę - tak uważam. Oczywiście ciężar bez oszukaństwa w treningu klaty, bo dołożyć 10 czy 15kg więcej, ale kosztem własnych mięśni na rzecz ego - mi się nie widzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
zapisuje sobie śniadanie w dzienniku, bo potem zapomnę, a lecę na robotę:
5jaj
20g smalcu
25g oleju z pestek winogron
20g migdałów
20g pestek z dyni
40g mieszanki bakaliowej
20g wiórków kokosowych
70g ananasa, plastry w syropie
100g jogurtu naturalnego
125g sera pełnotłustego gouda
razem: 1758kcal (w tym 42g węgla już, więc do końca dnia mogę dostarczyć tylko 108g węgla zaledwie )

to mi starczy na te 4-5h napewno w pracy jeszcze wypiję shake'a białkowego z 15g lnianego. 40g Muscle Up Protein (tu mogę szczerze polecić, bo nie ma po nim sensacji żołądkowych, w smaku też bardzo naturalne).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
masakra jakaś z tym sniadaniem, łączysz te wszystkie produkty razem, czy wszystko oddzielnie ?

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

Nowy temat Temat Zamknięty
Wiecej