SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

less hate=more health vol.2, czyli : WSZYSTKO W GŁOWIE! - nowe foto str. 234

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 245561

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
robię wycinkę bo czuję, że już czas.
A na następnej masie będzie jeszcze lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1038 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12240
Dzień dobry kolego, po wycince będzie armagedon A tak poważnie to wiesz, że jest dobrze i wiesz co masz robić więc komentarz zbędny. Pięć!

it's funny how day by day, nothing changes. but when you look back, everything is different.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Jest ładnie antek

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 494 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23494
jak twoje samopoczucie na niskiej podazy wegli? niedawno konczylem redukcje i ostatni tydzien mialem masakre z weglami przez cala diete nie wychodzilem powyzej 170g pod koniec czasem mniej ale i tluszczy bylo malo ogolnie 2300kcal lipa totalna samopoczucie ale w 10tyg 15cm z bebecha zeszlo. Zastanawiam sie nad low carb ale na masie i mam kilka pytan,
1.jakich zrodel tluszczow uzywasz i jakie ilosci?
2.ile wegli dajesz
3.jak z samopoczuciem, energia w ciagu dnia i intelektualnie czy wszystko w normie bo mnie na koncu redukcji oglupilo totalnie
4. Pozdro. super forma.

Hardstyle Is My Style...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17074
"Dodam, że nie korzystałem z żadnych odżywek prócz mono. Ale białka w prochu i innych nie było. "

Bo tak naprawdę co tu więcej potrzeba:), jest dobrze a nawet bardzo dobrze , lubię ten dziennik i pozdrawiam , dalszych przyrostów życzę....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Jest progres oby tak dalej.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
Co tu dużo mówić, petarda Nogi jak wiadra :O Mono cały czas stosowałeś czy z przerwami?

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
nommad
jak twoje samopoczucie na niskiej podazy wegli? niedawno konczylem redukcje i ostatni tydzien mialem masakre z weglami przez cala diete nie wychodzilem powyzej 170g pod koniec czasem mniej ale i tluszczy bylo malo ogolnie 2300kcal lipa totalna samopoczucie ale w 10tyg 15cm z bebecha zeszlo. Zastanawiam sie nad low carb ale na masie i mam kilka pytan,
1.jakich zrodel tluszczow uzywasz i jakie ilosci?
2.ile wegli dajesz
3.jak z samopoczuciem, energia w ciagu dnia i intelektualnie czy wszystko w normie bo mnie na koncu redukcji oglupilo totalnie
4. Pozdro. super forma.


Witaj
1. podstawą są oleje, tu polecam: rydzowy (inaczej nazywany olejem lnianki), lniany, rzepakowy tłoczony na zimno, olej ryżowy, może też być oliwa z oliwek polewana łyżką na warzywa czy ogólnie do posiłków. Poza tym : tłuste mięsa, tłuste sery (polecam żółte wędzone) całe jaja, tłuste ryby. Orzechy, nasiona. Tłuszcze wbrew pozorom bardzo łatwo pokryć i też są, że się tak wyrażę "bardzo wygodne", gdyż 100g oleju to zawsze 100g tłuszczu, a 100g ryżu to 77g węgli - dla porównania. Nie trzeba tu nic kalkulować. 4x dziennie piję oleje, po 50g. Świetnie się po nich czuję.

2. teraz na masie 300g, czyli nie wiele. Czasem nawet 250 wchodzi. Złożonych oczywiście. Jak jadam owoce na masie to raczej korzystam z owoców o niskiej zawartości fruktozy w swej gramaturze + silnie odkwaszających i ich kompletnie nie wliczam do bilansu, bo jeszcze się nie zdarzyło by osoby tyły po owocach - to są dary natury i nie robią krzywdy - serio, serio.

3. rewelacja kolego, libido pod sufit (to chyba najlepsze!), dużo siły i energii życiowej. 0 wzdęć, uczucie lekkości, 0 obciążenia żołądka.

4. Dziękuję, ale nic specjalnego

bociexxon - zapraszam częściej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
Sztywny - kilka tygodni zaledwie na mono. Pociągnę je jeszcze trochę, ale szczerze to nie widzę żadnej retencji. Bzdury, że mono podlewa wodą. Węgle podlewają wodą, a mono tylko utrzymuje tą retencję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 494 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23494
myslalem ze stosujesz typowe LC do 150g max :) tez chyba sobie z czasem zrobie tak jak Ty z 250g wegli a reszta tluszcze procz bialka wiadomo, utrzymujesz w tluszczach proporcje Omega 6 - omega 3 4:1 ? i jak z zalewaniem na takiej diecie? chyba masa nie idzie w tluszcz co?:)

Hardstyle Is My Style...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Novascon - Normaflex

Następny temat

Downhill i Freeride - regeneruj się szybciej!!

WHEY premium