To było do przewidzenia. Jacek Ratusznik wygrał swoją kategorię i OPEN w zawodach Grand Prix Binkowski Resort i tym samym stał się posiadaczem samochodu marki BMW 118i M-Sport!!! Jest to pierwsza w historii polskich zawodów tego typu nagroda. Zanim jeszcze zawody się odbyły, trener i organizator wyżej wspomnianej imprezy, podziękował na Instagramie swojemu podopiecznemu Jackowi.

“Przy okazji zawodów organizowanych przez nasz klub "BLACK & WHITE" Ostrowiec Świętokrzyski chciałbym serdecznie podziękować mojemu najlepszemu przyjacielowi, osobie na którą zawsze mogę liczyć, a przy okazji świetnemu, profesjonalnemu zawodnikowi, którego traktuję jak syna - Jackowi "TERMINATOROWI" Ratusznikowi.

Podziękować przede wszystkim za to, że nie opuszcza mnie nawet w najgorszych chwilach - to dzięki Jackowi żyję (w styczniu tego roku przeprowadził bezbłędną reanimację, dzięki czemu mogę być nadal obecny na tym świecie między Wami wszystkimi mimo wielu wewnętrznych obrażeń). Oczywiście bardzo dziękuję za 2 lata bardzo owocnej sportowej współpracy, która obecnie wejdzie na znacznie wyższy LEVEL - Liga IFBB PRO!!! Tych pięknych chwil spędzonych podczas każdych zawodów nie oddadzą żadne słowa.”

Terminator po ogłoszeniu wyników opowiedział o całej sytuacji, którą opisał Grzegorz Kępa. W styczniu postanowił udać się do niego na konsultacje. Mimo, że był niewyspany, miał przeczucie, że musi tam pojechać. Spał tylko 4 godziny i wyruszył do Ostrowca Świętokrzyskiego pokonując 300 km. Na sam koniec konsultacji, Pan Grzegorz nagle stracił oddech! Mimo, że nigdy nie przeprowadzał reanimacji, udało mu się przywrócić funkcje życiowe. Walka o jego życie trwała 5 minut! Jacek Ratusznik podziękował również za zmianę jego życia, jego nastawiania, za to że Grzegorz Kępa poukładał w jego głowie. Cieszy się również, że jego trener tak miło się o nim wypowiada. Traktuje go jak ojca. Terminatorowi gratulujemy i życzymy szerokiej drogi!

Relację z zawodów możecie obejrzeć TU:

RELACJA - II GRAND PRIX BINKOWSKI RESORT 2017 – KIELCE

Źródło: instagram

Źródło: instagram

Źródło: instagram

Źródło: instagram

Jeżeli jesteście w posiadaniu jakiejś ciekawej informacji, filmu lub zdjęć z branży fitness albo chcecie udzielić nam wywiadu napiszcie do nas: fitplota@sfd.pl

Komentarze (0)