SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

agak - rekompozycja str.79 / podsumowanie redukcji I. str.68, II. str.124

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Radku nie wiem czy przez ostatnie kilkanascia lat sie kogos sluchalam tak jak teraz slucham sie Obli

Gdybym ja miał taki dar, to bym sobie (i Pani Trener) oszczędził sporo nerwów .
Obwód uda masz "kolarski" .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
lol,
dobrze, ze wnioski wyciagasz prawidlowe

kolarski to takie dobre wytlumaczenie, a prawda taka, ze jest tam duuuzo tluszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
agak niezle ale ruszyly te cm w dol, my tez chcemy zobaczyc fotki, napewno sie nie wystraszymy ty tyle kg podnosisz napewno sa efekty pozatym te centymetry...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
kavva na zdjeciach dolu nie widac zmian. i tak wykazalam sie niezwykla odwaga publikujac te z pierwszej strony
czuje natomiast po spodniach, ze poszlo kilka cm.

dieta 1800 dzien 1-szy
1: chleb raz + jajka 390kcal
2: kasza jecz + kura + ogorek 320kcal
3: kasza jecz + kura + salata + oliwa 245kcal
4: kasza jecz + kura + pomidor + oliwa 290kcal
5: kasza jecz + kura + salata + oliwa 380kcal
6: twarog + kura + orzechy wl 170kcal
razem: 1800kcal, 131B, 67T, 197W

pierwszy dzien bez soli
- kasza smakuje, ciesze sie, ze nadal moge ja jesc
- salata z oliwa, octem i natka pietruszki bardzo dobra
- kure robilam w ziolach suszonych z torebki: tymianek, rozmaryn, bazylia i na teflon. rozmaryn najlepszy, bazylia bez smaku. jutro oregano, pieprz czarny i estragon

ogolnie przydaloby sie wrocic do bardziej urozmaiconych posilkow z poczatku dietowania...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
ja mam dwa sposoby na cyce - tez nie sole niczego nie tak jakos wyszlo...
1- dodaje przypray do kurczak i do kebab-gyros duzo oczywiscie jak robie ala spageti to wloskiej dodaje... jak nie to dla odmiany mozna dodac meksykanskiej (wsumie nie wiem czy w tych mieszankach nie ma soli
2- piprz cayen i carry super smakuje do tego mozna dodac czosnek granulowany albo wycisniety

musze sobie takie nagetsy zrobic widzialam przepis gdzies na kuchni ( w platkach owsianych) i sos jogurtowy z czosnkiem zrobić

co do urozmaicania to ja musze inne mieso wprowadzic bo martwie sie tym ze jem same cyce z kurczak (czasem rybe) nie wiem czy to zdrowe...
a reszta mi nie przeszkadza

aaa i wysyp tych dziennikow masakra ciezko mi was odnales jak nie wejde na moje tematy

Zmieniony przez - _kavva_ w dniu 2009-04-21 22:52:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
kavva
dzieki za pomysly, ale:
tak jak podejrzewalas mieszanki przypraw oraz curry zawieraja sol
pieprz cytrynowy tez zawiera, nie wiem jeszcze jak cayenne, ziolowe itp

mnie nuggetsy nie ruszaja, a na bazie jogurtu robie wlasnie curry

przy okazji platkow owsianych czytalam gdzies, ze zmielone mozna uzywac jako make do nalesnikow itp. chyba rozejrze sie za jakims malym urzadzeniem mielaco-tnacym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1486
Hmm... a ja mym polecał kaszę gryczaną
Mąkę gryczaną zdaje się robić można właśnie mieląc kaszę. A będąc nad morzem ze znajomymi jedliśmy naleśniki gryczane (jeden wielki naleśnik, na to pomidor, ogórek, ser żólty, ser feta, zioła, mięsa, wędliny - menu przypominało trochę menu z pizzami) i wszyscy przyznaliśmy, że to jedna z najlepszych rzeczy, jaką w życiu jedliśmy. Jedyne miejsce z jedzeniem, które odwiedzaliśmy wielokrotnie - nie mogliśmy się powstrzymać.

Tak mi przyszło do głowy... może w następnych dniach sam spróbuję i dam znać co z tego wyszło

Kiedyś widząc kobietę z bananem w ustach miałem bardzo kosmate skojarzenia. Dziś martwię się o jej limit węglowodanów
Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Cien_lasu_/Kroczkami_pomalu_az_do_idealu-t471398-s1.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ojejku, nie musisz mnie sie tak sluchac, ja tylko proponuje

okazalo sie, ze waga poswiateczna to w wiekszosci woda
Ciekawe co z woda sie stanie jak nie bedziesz solic, czy to bedzie mialo jakis wplyw na twoje nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
Gratuluje masz ładne spadki i ładnych kztyałtów nabierasz zadziwisz swoje znajome jak zobacza Cie w letnich ciuszkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

vajolet / dziennik /Redukcja - podsumowanie str 65-66 ,144

Następny temat

PRZYKŁADOWY JADŁOSPIS DLA KOBIETY OD PODSTAW.

WHEY premium