SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

agak - rekompozycja str.79 / podsumowanie redukcji I. str.68, II. str.124

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142362

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
czyli swieta udane , ale ze to w wiekszosci woda, to na pewno, powinno w miare szybko wrocic do poziomu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Mnie już poświąteczne przytycie przeszło, dziś się zważyłam i ucieszyłam. Jak zdrówko-życzę lepszego samopoczucia!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
dostalam antybiotyk, na 3 dni. caly ranek sie wachalam czy brac, ale czuje sie coraz gorzej i jednak wezme. w tej sytuacji trening nie ma zadnego sensu. szkoda...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
UUU, no choroba nie wybiera, dobrze że masz mocne tabsy bo widocznie przeziębienioe było już zaawansoweane, a takie trzeba wyleczyć, a nie zaleczać po swojemu. Weź te tablety, poleż, wygrzej się a zwalczysz na dobre to choróbsko. Zdrówka jeszcze raz życzę! Przerwą w treningu się nie przejmuj, zdrowie najważneijsze-ponad wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 765 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 59524
Żyrafka dobrze prawi

po przerwie wrócisz z podwojoną siłą, będzie dobrze

osobiście radzę mocno faszerować się wit.C
sama nie pamiętam, kiedy ostatnio chorowałam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 222
Misia, ja się nie dopisywałam do tej pory, ale Cię czytam i trzymam mocno kciuki
Pamiętaj, żeby dać organizmowi się zregenerować po chorobie i wracać spokojnie do ćwiczeń. buziaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
agak szybiego powrotu do zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Największy chorowitek tego forum też się przyłącza
Lepiej odpuścić, wziąć leki bo będzie się to choróbsko ciągnęło w nieskonczoność!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
agak wracaj do zdrowia :*
u mnie ciezary o wiele mniejsze :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

vajolet / dziennik /Redukcja - podsumowanie str 65-66 ,144

Następny temat

PRZYKŁADOWY JADŁOSPIS DLA KOBIETY OD PODSTAW.

WHEY premium