SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

agak - rekompozycja str.79 / podsumowanie redukcji I. str.68, II. str.124

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142381

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
ja ryby kupuje swieze, smaze na teflofnie/pieke i dopiero wtedy mroze. podobnie z miesem

wczoraj: trening opisany wyzej

dieta 90%: 1800kcal, 135B, 140T, wegle tylko z zielonych:
6h przerwy miedzy 5, a 6 posilkiem. zastanawiam sie, czy kiedys w barach, na koncertach beda bialko sprzedawac
1: jajka, maslo
2: bialko
3: karkowka, olej ryzoy
4: wol, oliwa
5: kura, tran 11g, oliwa
6h przerwy
6: bialko
+ nie wliczam: 2 ogorki, maly brokol, brukselka
+ wino 150ml
+ 2x omega3, mineraly itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11823
no fajnie masz z tym winem.
ja jako naczelny pijak muszę przyznac ze zazdroszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
bo pisza ze wino w malych ilosciach nie szkodzi na LC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Aga pijesz to winko tak często jakby było wręcz wskazane, chyba zacznę też stosować

Nie mogę się napatrzeć na zdjęcie z profilu...................... nóżki rewelacja!!!! reszta oczywiście też!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11823
Obli ja regularnie nie mogę, stosuję maść która dziwnie reaguje z alkoholem i robię się czerwona jak burak po czym wszystko mnie piecze. gra nie warta świeczki.
ale w ładowanie, nie powiem, idzie tego trochę zwłaszcza do brydżyka. wtedy po 2 większych lampkach efektów picia nie czuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ja tez jestem ekonomiczna w tym teamcie

Zyrafka, prawda? Aga ma bardzo fachowe nogi, normlanie piekna rzezba jej sie zrobila Zupelnie inna sylwetke nabiera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11823
ja nie tyle że jestem ekonomiczna (bo mogę sporo wypić) ale czucie skóry mi się zmniejsza, a przy tej maści to ważne bo inaczej można kręćka dostać%). dlatego ja jak pić to już konkretnie.
Dobrej nocy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
10 grudnia:

beztreningowy


poza tym, ze bylam glodna caly dzien, po pracy zamiast na silke pedze do domu najesc sie warzyw.
bylo mi slabo w ciagu dnia,
wieczorem po tej odrobinie wina krecilo mi sie w glowie jakbym 2 buteli wypila - to w temacie ekonomicznosci

zdjecie jest z sierpnia. zaczyna mi brakowac cierpliwosci... i nie wiem czy sie je uda powtorzyc

vajolet okresu wczesniej nie mialam tylko podczas odchudzania. czasami tez przy okazji intensywniejszego rowerowania znacznie sie skracal, np do 1 dnia

dieta 100%: 1800kcal, 225B, 100T, wegle tylko z zielonych:
1: jajka
2: pstrag, oliwa
3: losos
4: wol
5: jajka, bialko
6: bialko
+ nie wliczam: brokol, brukselka, ogorek
+ wino 150ml
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Aga w ostatni tydzien przestaniesz solic i ostatni tydzien "konczysz" dietowac wraz z nastaniem dnia z weglami. Wtedy zaczniemy podwyzszac kalorie. Zamiast 1800kcal to po prostu do tego dnia co dzis dowalasz wegli - z owocow i warzyw by uzyskac 2000kcal. Trzymasz dwa dni i bedziemy dalej kombinowac jak chcesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

vajolet / dziennik /Redukcja - podsumowanie str 65-66 ,144

Następny temat

PRZYKŁADOWY JADŁOSPIS DLA KOBIETY OD PODSTAW.

WHEY premium