SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

agak - rekompozycja str.79 / podsumowanie redukcji I. str.68, II. str.124

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142389

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ha nic takiego w sumie, teraz to i tak nie ma znaczenia, a wole sprawdzic wtedy kiedy bedziemy mogly sie dowiedzic, czy rzeczywiscie dziala czy nie, a jak ci powiem teraz to nie bedzie wiadomo efektu bo szybciej zaczniesz , a nic przyspieszac sie i tak nie daje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
Obli:
ok
wydaje mi sie, ze bym nie zaczela wczesniej, ale lepiej nie sprawdzajmy

Dzisiaj moglabym wkleic poczatek wczorajszej notki: humor do d.., zmeczenie... i pewnie skonczy sie na treningu nog + aero
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 994
obliques mam pytanko...ostatnio będąc na siłowni przyczepiło się do mnie dwóch cwaniaków, którzy twierdzą, że na redukcje tk. tłuszczowej to absolutnie siłownia, a aeroby. No to ja im oczywiście jade przykładami z forum czy też z własnej wiedzy itp. ale nie szło mi ich przekonać. Na koniec stwierdzili, że jak taka jestem mąra i chcę "urosnąć" to żebym sobie dalej ćwiczyła. Kurde, tak dla potwierdzenia od znawczyni w tym temacie (zwłaszcza, że też kobieta) czy nawet mając tendencje do przyrostu mięśni (ich rozrostu) to nie urosnę? Zwłaszcza, że jestem na diecie.

Żyj chwilą :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Aga, Na redukcje: dieta ... silownia + aeroby
Silownia daje impuls anaerobowy, ktory powoduje ze podwyzszony metabolizm utrzymuje sie wiele godzin po cwiczeniach, jezeli uda sie zdobyc troche miesni to rowniez zwieksza sie metabolizm ten podstawowy, bo to miesnie spalaja tllusz, w ilosciach ok 50kcal /0,5kg, robiac aeroby spalasz wiecej w czasie ich robienia, wiec po prostu sumarycznie dziennie masz wiecej kalorii spalone.
Mozna robic redukcje bez aerobow, najczesciej bedzie sie to wiazalo z mniejsza kalorycznoscia diety, zrobic redukcje na samych aerobach, dla przecietnego czlowieka prawie niemozliwe bo do cwiczen aerobowych przystosowujemy sie obnizajac zuzycie kalorii do dobrych nascie procent dla tego samego cwiczenia, a laczac to jeszcze z dieta o ostym ujemnym bilansie powodujemy w dluzszym okresie spadek metabolizmu. W/g niektorych badan mozna tak obnizyc metabolizm o 45% bez szkody dla zdrowia.

Olej mlotow, czy oni maja ladne sylweki, i sa ladnie wyrzazbieni? Masz 3 czynniki ktore pozwola ci schudnac i nimi mozesz manewrowac tak, ze schudniesz, nie bedzie efektu jojo i jeszcze mozesz troche powplywac na ksztalt sylwetki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
Witaj Agulatko

Obli: w tym watku pojawiaja sie dwie agi
Mam nadzieje, ze nas nie myslisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 994
:) Obli dzięki....A co do mylenia się agak na pewno się nie pomyli...wiem, że "wlazłam" Ci w blog...nieładnie z mojej strony :) Wiem.

Żyj chwilą :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
Agulatko: spoko, nie mam nic przeciwko

edit:
dzisiejszy trening:
- nogi (to samo co 3 dni temu)
- aero 25min

Coraz lepiej wychodza mi przysiady (2 hantle po 10 kg, 3 x 12).
W przyszlym tygodniu wrzuce cos na bary:)

dzisiejsza dieta:
posilek 1: 534kcal, 20+7B, 19T, 68W
jajka 160g
chleb razowy 130g

posilek 2: 415kcal, 17+13B, 10T, 53W
piers kurczaka 80g
makaron razowy 70g
baklazan 70g
migdaly 10g

posilek 3: 370kcal, 19+9B, 15T, 34W
piers kurczaka 90g
makaron razowy 30g
jogurt naturalny 70g
marchew 100g
olej ryzowy 5g
orzechy wloskie 10g

posilek 4: 265kcal, 19+6B, 4T, 31W
piers kurczaka 90g
kasza jeczmienna 30g
jogurt naturalny 70g
cebula 100g

posilek 5: 280kcal, 19+6B, 4T, 24W
piers kurczaka 90g
kasza jeczmienna 30g
jogurt naturalny 70g
cykoria 150g

bedzie:
posilek 6: 170kcal, 15+2B, 9T, 5W
twarog poltlusty 100g
migdaly 10g

razem: 2000kcal, 110+45B, 62T, 215W

w drugiej polowie dnia bylam glodna (mimo czestych posilkow co ok. 2,5h i pelnego brzucha...)

Zmieniony przez - agak w dniu 2009-03-01 22:09:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 994
"...w drugiej polowie dnia bylam glodna (mimo czestych posilkow co ok. 2,5h i pelnego brzucha...) " znaczy się, że metabolizm kręci się, jak zwariowany, no nie?

Żyj chwilą :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
"...w drugiej polowie dnia bylam glodna (mimo czestych posilkow co ok. 2,5h i pelnego brzucha...) " znaczy się, że metabolizm kręci się, jak zwariowany, no nie?

no wlasnie nie wiem, czy to znaczy, ze sie tluszcz pali, czy miesnie
dzisiaj mam to samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
agak, spokojnie chciazbys stanela na glowie, zawsze spala sie i to i to, ale wiecej tluszczu. Nie jestes na glodowce, anorektyczki tez na poczatku traca glownie tluszcz dopiero pozniej miesnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

vajolet / dziennik /Redukcja - podsumowanie str 65-66 ,144

Następny temat

PRZYKŁADOWY JADŁOSPIS DLA KOBIETY OD PODSTAW.

WHEY premium